Сторінка 12 з 12 ПершаПерша ... 2 9 10 11 12
Показано з 111 по 119 з 119

Тема: Поправки к закону про полювання лишат нас миллионов Га угодий!

Єгермейстер Array Аватар для Кодекс
    Blog Entries
    1
    Цитата Повідомлення від Alex M.P. Переглянути повідомлення

Вопрос: а как привлечь временного владельца за ненадлежащий уход за арендуемой поверхностью земли?
    Тимчасовий користувач має нести відповідальність за ст. 254:

Стаття 254. Безгосподарське використання земель

Безгосподарське використання земель, якщо це спричинило тривале зниження або втрату їх родючості, виведення земель з сільськогосподарського обороту, змивання гумусного шару, порушення структури грунту, -
    караються штрафом до двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до двох років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Або нести адміністративну відповідальність:

АДМІНІСТРАТИВНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ У СФЕРІ ОХОРОНИ ПРИРОДИ, ВИКОРИСТАННЯ ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ, ОХОРОНИ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ
    [Назву глави 7 викладено у новій редакції згідно із Законом України N 2518–VI від 09.09.2010 р.]

Стаття 52. Псування і забруднення сільськогосподарських та інших земель

Псування сільськогосподарських та інших земель, забруднення їх хімічними і радіоактивними речовинами, нафтою і нафтопродуктами, неочищеними стічними водами, виробничими та іншими відходами, а так само невжиття заходів по боротьбі з бур'янами -
    тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Стаття 53. Порушення правил використання земель

Використання земель не за цільовим призначенням, невиконання природоохоронного режиму використання земель, розміщення, проектування, будівництво, введення в дію об'єктів, які негативно впливають на стан земель, неправильна експлуатація, знищення або пошкодження протиерозійних гідротехнічних споруд, захисних лісонасаджень -
    тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від п'яти до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п'ятнадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Стаття 771. Самовільне випалювання рослинності або її залишків

Випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу, а так само невжиття особою, яка одержала дозвіл на випалювання зазначеної рослинності або її залишків та опалого листя, заходів щодо своєчасного їх гасіння -
    тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
    [Частину першу статті 771 доповнено згідно із Законом України N 1708-VI від 05.11.2009 р.]
    Ті самі дії, вчинені в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду, -
    тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від сімдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Арендатор - то есть пользователь несет ответственность за вещь, которую взял в пользование наравне с собственником.

Єгермейстер Array Аватар для Alex M.P.
    Адреса
    Киев
    Blog Entries
    8
    Цитата Повідомлення від Кодекс Переглянути повідомлення

Арендатор - то есть пользователь несет ответственность за вещь, которую взял в пользование наравне с собственником.
    Ну, т.е. механизмы есть, но они не работают.
    Я думаю, что абсолютно типичная ситуация, когда вокруг наспунктов ограниченное количество арендаторов. Эти арендаторы сельраде хорошо известны.
    Но, в виду того, эти арендаторы достаточно крупны и щупальца их часто давным давно сидят в тех же сильрадах, местных судах, прокуратурах, полициях-милициях и прочих налоговых с экологиями, то большой вопрос - кто именно может инициировать попытку привлечения их к ответственности. Эти же арендаторы являются руководителями бюджетообразующих с/х предприятий, где работает большинство людей округи.
    Попытки на кого-то пожаловаться приведут к эффекту бумеранга.

Мисливствознавець Array Аватар для ruse chat
    Це тому , що з верху не йде ! Якби президент чи прем'єр сказав: боронь Боже десь загориться - я того губернатора за дві години звільню , то губернатор накрутив би роги всім арендаторам з їх щупальцями ...

После прекрасного выстрела подойти к крупному лесному трофею , переломив ружьё , в котором золотом поблескивают гильзы благородного патрона - разве не в этом охотничье счастье ?.. (с) ruse chat .

Адреса
    Киев
    Blog Entries
    8
    Цитата Повідомлення від ruse chat Переглянути повідомлення
    Це тому , що з верху не йде ! Якби президент чи прем'єр сказав: боронь Боже десь загориться - я того губернатора за дві години звільню , то губернатор накрутив би роги всім арендаторам з їх щупальцями ...
    Не доросли ми поки що зверху займатись такими речами.
    Тут майже під ногами купа проблем є, на які усі забили болт.
    От здавалось би: центр столиці має бути якимось взірцем чи ні?
    вул Прорізна, раніше паркувались лиш вздож вулиці, а тепер ялинкою. Від бампера припаркованих авто до розділювальної смуги уже менше за ширину автомобіля, можна їхати лише по зустрічній смузі. І ніхто не печеться "зверху". А щоб вони пеклись зверху, потрібно, щоб люди знизу торбили тих, хто зверху: ей там, зверху, шозанах?
    Нещодавно написав скаргу на паркування авто по центру вулиці на Дмитрівській. Уже задрали тими парковками - не тільки не проїдеш, а ще й часто блокують трамвай, на якому малий зі школи їздить. Термін виконання - до 19 жовтня, побачимо що будуть співати...

Вони , Саша , на всі види адміністрування забили - не хочуть торбити електорат !

Бардак розростається просто в прогресіях !!!

После прекрасного выстрела подойти к крупному лесному трофею , переломив ружьё , в котором золотом поблескивают гильзы благородного патрона - разве не в этом охотничье счастье ?.. (с) ruse chat .

Адреса
    Киев
    Blog Entries
    8
    Так питання в тому наскільки люди самі забили на те адміністрування, на яке вони уповоноважили хоч би місцеву владу.
    Найближче - те, де ми самі живемо.
    За роки ми звикли до колгоспів і комунальної власності, де все навкруги нічиє. Немає відчуття навіть що "маршевий вимикач" - спільна власність, недопалок у дворі кинутий на спільну власність.
    Що й казати про якісь поля у чиємусь користуванні, які там цей же хтось підпалив.

Це дійсно так : самі ми можемо щось робити і зробити по мірі своїх сил та можливостей...

Якби так всі , щоб не було огульного патерналізму.

Бачив , як на клумбі перед будинком "Веселки" лежали два здоровенні шматки брудного поліетилену , а третій шматок висів на гілках. Такі великі , як простирадла !

А майже поруч бак для сміття... Тисячі людей пройшли , поки не пройшов я і не прибрав. Коли я зриваю оголошення на стовпах , то перехожі так дивляться на мене здивовано , наче мені потрібний туалетний папір у кущі...

Але як і чим знизу торбити тих , хто нагорі адмінпіраміди - я чесно не знаю , думаю , що їм все давно по бую , вони про міць і глибину бардака знають ще більше і дивляться на нас , як на наївних та відсталих , які ще живуть вчорашнім , коли хоч трохи робилось...

Адреса
    Киев
    Blog Entries
    8
    Цитата Повідомлення від ruse chat Переглянути повідомлення
    Але як і чим знизу торбити тих , хто нагорі адмінпіраміди - я чесно не знаю , думаю , що їм все давно по бую , вони про міць і глибину бардака знають ще більше і дивляться на нас , як на наївних та відсталих , які ще живуть вчорашнім , коли хоч трохи робилось...
    Думаю, що писати скарги: ля-ля-тополя-у-вас-херня. У відповідь будет відписка, але та відписка буде від імені з прізвищем.
    Рано чи пізно кількість переходить в якість. А коли ніхто ні на що не скаржиться, то значить і проблеми не існує.

Знову ж, ні у якому селі відчуття необхідності опікуватись чимось не з"явиться раніше, ніж воно з"явиться у когось вище.
    Так було у всі части. Столиця - приклад для регіонів, а не навпаки, за рідким виключенням, типу Врадіївки, коли аж так допекли людей, що одразу самосуд.

Сторінка 12 з 12 ПершаПерша ... 2 9 10 11 12

Соціальні закладки

Соціальні закладки

Ваші права

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •