Оголошення

Згорнути
Немає анонсів.

Поправки к закону про полювання лишат нас миллионов Га угодий!

Згорнути
X
  • Фільтрувати
  • Час
  • Показати
Clear All
Нові повідомлення

• Поправки к закону про полювання лишат нас миллионов Га угодий!

Прошу внимания, в Раде прошли первое чтение поправки к Закону про полювання.
    http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/l ... NP00A.html
    Помните всегда было разрешено охотиться в 200м от населенного пункта? Забудьте!
    Особенно "повезло" жителям областных центров топайте теперь 10км ну и всем остальным тоже:
    Новая редакция гласит: "на відстані 10 км від обласних центрів, міст обласного підпорядкування - 5 км і не ближче 1 км від міської межі всіх інших міст і населених пунктів;".

Теперь представьте, сколько ваших любимых мест, окажутся под запретом!
    И не забывайте, что прогулка там с собакой приравнивается к охоте! (если не ошибаюсь)
    Продолжаю читать это грустное чтиво.
    Обидно за лук, попал под запрет! В то время, когда все больше европейских стран разрешают охоту с ним!
    Тепловизоры всё...
    Забудьте про свинцовую дробь на реках! Они все источник питьевой воды!
    "забороняється використання набоїв з свинцевим шротом у всіх поясах особливого режиму зони санітарної охорони джерел питної води та об'єктів централізованого питного водопостачання та на відкритих водоймах, що відноситься до джерел питного водопостачання;".
    В загон теперь только с дудкой, пункт 5 статьи 20 5) транспортування або перенесення добутих тварин чи їх
    частин без відмітки цього факту у щорічній контрольній картці
    обліку добутої дичини і порушень правил полювання, а також у
    дозволі на їх добування; добавить словами: "провіз заряджених рушниць в машинах в мисливських угіддях, находження з рушницею в загоні під час облавного полювання;";
    Учиться нужно не для того, чтобы знать, как зарабатывать деньги, а для того, что бы знать, как их тратить. (С) Вудро Вильсон

Мені дещо з перерахованого подобається:
    - про 10 км : якби виконувалося , то ця територія була б прихистком для диких тварин - ми бачили , як в країнах Заходу звірі в передмістях спокійно живуть;
    - заганяти без зброї подобається ;
    - розряджена рушниця при перевезенні в мисливських угіддях теж ;
    - заборона лука і тепловізора мені зрозуміла і прийнятна;
    sigpic

После прекрасного выстрела подойти к крупному лесному трофею , переломив ружьё , в котором золотом поблескивают гильзы благородного патрона - разве не в этом охотничье счастье ?.. (с) ruse chat .

Кометар

Ну по поводу лука мы с тобой антагонисты, я за эти годы добыл более 5-ти трофеев и убедился, что лук намного эффективнее например дробовика, но его не запрещают.
      Что касается 10км, то тут ты не прав, в Германии угодья начинаются сразу за огородом и вышки там же первые стоят. И ни как это не мешает охотхозяйству.
      Сколько фильмов видел из разных стран, часто видно жилые дома. А теперь представь, что такое 1км от всех нас пунктов!
      В Песцовом три-четыре заброшенных но формально отмеченных на карте. Они не написали от жилых домов, они написали от городской черты, а для Киева это еще 2-3 до 5км да и многие другие города имеют такую же черту. И вот тут будет рассадник браконьерства, т к платить ха эти территории хозяйства откажутся, слишком большие площади, а некоторые полностью попадут под запрет. Я для нашей страны точно не вижу необходимости в таких запретах. Лучше бы изменили норму уголовной ответственности для браконьеров! Сейчас это более 200 тысяч грн! Ловишь брака с кабаном, а ему штраф 1000 грн!
      Кроме этого все места для натаски теперь будут под запретом т к это не охот угодья то и с собаками там нельзя! Иначе прировняют к охоте!
      Что касается загонов, то теперь ружья будут болтаться в УАЗике, мы и раньше договаривались не стрелять, а теперь это будет просто смешно, но пережить конечно можно. Про свинцовую дробь совсем не понял, видно дань моде!
      Учиться нужно не для того, чтобы знать, как зарабатывать деньги, а для того, что бы знать, как их тратить. (С) Вудро Вильсон

Кометар

Саша нашел доработанный закон, там убрали про 10, 5 и 1 км
        http://uahunter.com.ua/go.php?http:/...pf35401=374701

Вот сравнительная таблица http://uahunter.com.ua/go.php?http:/...pf35401=374993

Кометар

Что касается лука, то мне не понятно, в чем кайф запрета?
          Кому какое дело, как я при наличии лицензии добуду животное?
          Это не общепринятое запрещенное средство типа капканов, а наоборот набирающее популярность оружие!

Кометар

Повідомлення від KostyaR Переглянути повідомлення
            Что касается 10км, то тут ты не прав, в Германии угодья начинаются сразу за огородом и вышки там же первые стоят. И ни как это не мешает охотхозяйству.
            Есть такое, сам видел!
            www.idm.com.ua

www.dream-voyage.com.ua

Кометар

Как Вам такое???

"забороняється використання набоїв з свинцевим шротом у всіх поясах особливого режиму зони санітарної охорони джерел питної води та об'єктів централізованого питного водопостачання та на відкритих водоймах, що відноситься до джерел питного водопостачання;"

Это, считай, что везде!!!

Не хотят ли рыбакам свинцовые грузила запретить???
              Last edited by Кодекс; October 5th, 2016, 13:09.
              www.idm.com.ua

www.dream-voyage.com.ua

Кометар

Что касается лука, то мне не понятно, в чем кайф запрета?
                Кому какое дело, как я при наличии лицензии добуду животное?
                Это не общепринятое запрещенное средство типа капканов, а наоборот набирающее популярность оружие!
                Видно, бояться браконьеров-лучников в ЧОХах, хотя это и нонсенс с точки зрения здравой логики. Те же капканы в развитых странах запрещены только ногозахватные, а проходные наоборот, разрешены. Но у нас сраный эколог Борейко один от другого отличить не сможет.

Кометар

Про дробь уже немало копий сломано, на данном этапе физически неосуществимо. В общем, как всегда, не с того угла начали.

Кометар

Саша нашел доработанный закон, там убрали про 10, 5 и 1 км
                    http://uahunter.com.ua/go.php?http:/...pf35401=374701

Вот сравнительная таблица http://uahunter.com.ua/go.php?http:/...pf35401=374993
                    У нас , як завжди - після перших читань все корисне виварюється з тексту законів. Думка про ці 10 км була досить непогана ! Зробили б таку схованку для тварин , лісопарк , де взагалі плювання немає !

Колм я приводив Захід у приклад , то я мав на увазі те , що ми бачимо , як дикі тварин спокійно живуть поруч з людьми і їх це не лякає , вони не потребують виключно хащів і нетрів. Звісно , європейці полюють на околицях , це загально відомо , я бачив мисливця на кроликів , яки взагалі на вулицях міста полював , шукав їх в кущах живої огорожі...

А в фільмі " На грані" яма на ведмедя взагалі перед будинком ...

Але це там , де звіра багато - а полювання завжди повинно бути менше , ніж звіра ! Спочатку збільшується кількість тварин , а потім прес від мисливців. У нас , на жаль , навпаки ...

Ще в 2005 році в Вищедубечанському лісгоспі нещасні козулі прибивалися до огорож людського подвір'я , а мисливствознавець водив загінки "від самих дач" , щоб вигребти і цих останніх !

А якби була норма "про кілометри" , то козулі мали б де заховатись , як ті діти "в доміку" від квача. А так у нас майже вся земля - це мисливські угіддя !!! Немає для тварин мирних і нейтральних швейцарій. Добування тварин потрібно ускладнювати , і чим менше популяція , тим більше ускладнювати її відстріл.
                    sigpic

После прекрасного выстрела подойти к крупному лесному трофею , переломив ружьё , в котором золотом поблескивают гильзы благородного патрона - разве не в этом охотничье счастье ?.. (с) ruse chat .

Кометар

Уявіть собі смугу 10 км навкруги Києва , де взагалі не може бути ніякого полювання і мисливських собак в приниипі - це ж величезна площа , майже заповідник , де зразу на околиці міста жили б собі лосі , козулі , кабани - таке було в Києві в моєму дитинстві , і в Дарниці або за ВДНГ чи на Червоному хуторі лось не дивував , не кажучи вже про козулю...
                      sigpic

Кометар

Повідомлення від ruse chat Переглянути повідомлення
                        У нас , як завжди - після перших читань все корисне виварюється з тексту законів. Думка про ці 10 км була досить непогана ! Зробили б таку схованку для тварин , лісопарк , де взагалі плювання немає !

Колм я приводив Захід у приклад , то я мав на увазі те , що ми бачимо , як дикі тварин спокійно живуть поруч з людьми і їх це не лякає , вони не потребують виключно хащів і нетрів. Звісно , європейці полюють на околицях , це загально відомо , я бачив мисливця на кроликів , яки взагалі на вулицях міста полював , шукав їх в кущах живої огорожі...

А в фільмі " На грані" яма на ведмедя взагалі перед будинком ...

Але це там , де звіра багато - а полювання завжди повинно бути менше , ніж звіра ! Спочатку збільшується кількість тварин , а потім прес від мисливців. У нас , на жаль , навпаки ...

Ще в 2005 році в Вищедубечанському лісгоспі нещасні козулі прибивалися до огорож людського подвір'я , а мисливствознавець водив загінки "від самих дач" , щоб вигребти і цих останніх !

А якби була норма "про кілометри" , то козулі мали б де заховатись , як ті діти "в доміку" від квача. А так у нас майже вся земля - це мисливські угіддя !!! Немає для тварин мирних і нейтральних швейцарій. Добування тварин потрібно ускладнювати , і чим менше популяція , тим більше ускладнювати її відстріл.
                        Влад, ну ты же передергиваешь! Как это негде спрятаться? А воспроизводственные участки в виде 20% для кого? Если ты скажешь, что там охотятся, то я буду смеяться!
                        Раз там охотятся, то кто им запретит и в 1км и в 10 от населенного пункта охотится? Зачем плодить тупые запреты? Я уже говорил, достаточно внести в закон, что уголовная ответственность наступает от 3000 грн принесенного ущерба хозяйству и все твои километры не понадобятся! Ну и конечно не липовая таксация и экология без мзды. Вот где проблемы, а не в луке или расстоянии до села!

Кометар

Повідомлення від ruse chat Переглянути повідомлення
                          Уявіть собі смугу 10 км навкруги Києва , де взагалі не може бути ніякого полювання і мисливських собак в приниипі - це ж величезна площа , майже заповідник , де зразу на околиці міста жили б собі лосі , козулі , кабани - таке було в Києві в моєму дитинстві , і в Дарниці або за ВДНГ чи на Червоному хуторі лось не дивував , не кажучи вже про козулю...
                          Да, представляю! Тысячи бездомных собак и при таком законе ни кто не имеет права их отстреливать! Вот ты фантазер!

Кометар

Відновлювальні ділянки питання не вирішують , тому що вони не можуть забезпечити перебування тварин на їх території протягом року , а 10 км навкруги великих міст - це зовсім інший масштаб. Зона відчудження ЧАЕС радіусом 30 км , а там було як на іншій планеті , коли охороняли. Зараз маса ПМГ мають загальну площу біля 10 000 га , отже відновлювальна ділянка 2 000 га. На такому острівці серед бурхливого моря полювання мало хто розмножиться.

Для здичавілих собак повинні бути окремі заходи і дозволи.

Чудово , якщо заборонять лук. Спортивне полювання - це страта тварини , тому в 21 сторіччі знаряддя мають бути якомога гуманіші. Якщо капкани негуманні , якщо негуманно обрізати вуха і хвости собакам , то стріла негуманна так само.

Якщо при наявності ліцензії вважати , що немає різниці , яким способом добути тварину , то чому заборона на полювання з-під освітлюючих приладів , нічного бачення , з повітря , на моторному човні - адже є ліцензія !
                            Last edited by ruse chat; October 5th, 2016, 23:56.
                            sigpic

Кометар

Ще я не зрозумів , чому після п'яти добутих луком тварин зроблено висновок , що він ефективніший від дробовика , які критерії ефективності ? Якщо кількість добутого , то п'ять тварин зовсім неконкурентне число ; якщо по зупиняючій дії , то я не чув , щоб на барліг або для добору підранка леопарда в кущах , навіть сікача , брали стріли...
                              sigpic

Кометар

Працюю...
                              X