Оголошення

Згорнути
Немає анонсів.

Ліміти сезон 2015-2016

Згорнути
X
  • Фільтрувати
  • Час
  • Показати
Clear All
Нові повідомлення

• Ліміти сезон 2015-2016

Друзі, хтось бачив ліміти на новий мисливський сезон? Не за горами відкриття на самця косулі, а лімітів не можу знайти....
    «Багатство не гріх, але дуже велика спокуса, якій небагато людей вміє опертися. Не дати спокусі здолати себе може тільки людина, котра вміє бути багатою — тобто здатна стати над грішми, не даючи їм над собою запанувати…»
    (с) Кардинал Любомир Гузар

С лимитами , я так понимаю, тишина?.... Нигде найти не могу....
    «Багатство не гріх, але дуже велика спокуса, якій небагато людей вміє опертися. Не дати спокусі здолати себе може тільки людина, котра вміє бути багатою — тобто здатна стати над грішми, не даючи їм над собою запанувати…»

Кометар

Ще не підписані. В минулому році підписали 16.04 , а публікація була 08.05. Як буде в цьому році - не відомо.

Кометар

Лимиты подписаны? Кто ни будь в курсе?

Кометар

Весняний авітаміноз.

Вы разговариваете на украинском? ... Зачем оно вам? (с) Кочуров Геннадий.

Кометар

Здається лііміти є , а знайти не можу .... Наче, відкриття на самця козулі 15 травня?
            Last edited by Адриан; May 12th, 2015, 14:05.

Кометар

http://radekhivforest.org.ua/index.php?St=125&Page=1
              ДП Радехівське вже й наказ видало...

Кометар

Это что, в Радехове можно каждый день на утку охотиться, если не коллективом и без собаки?

Кометар

Полювання на качку не підпадає під категорію індивидуальне полювання.

Кометар

2. Установити, що днями полювання при колективному полюванні є:
                    - на пернату дичину – субота і неділя, ............

2.1. При індивідуальному полюванні – усі дні тижня

Вот как-то неоднозначно сформулировано
                    Разве что под коллективной охотой имелось ввиду не коллектив охотников, а коллектив (стая) уток

Кометар

Індивідуальне полювання - це ліцензійне полювання.

Кометар

Не можу погодитися.
                        Индивидуальны и коллективный - это способы охоты.
                        А лицензия выдается не в зависимости от способа, а в зависимости от объекта охоты.
                        Коллективная облава - вполне лицензионная.

Кометар

Повідомлення від Baron Переглянути повідомлення
                          Полювання на качку не підпадає під категорію індивидуальне полювання.
                          По-моєму, якщо дозвіл на добування мисливських тварин виписаний для одного мисливця, то полювання такого мисливця вважається індивідуальним, в не залежності від того хто там його оточує.

Вы разговариваете на украинском? ... Зачем оно вам? (с) Кочуров Геннадий.

Кометар

Не можу погодитися.
                            Индивидуальны и коллективный - это способы охоты.
                            Так і я дозволю собі не погодитись...
                            Індивідуальне, колективне та облавне - це саме види полювання, а не способи.

Колективне полювання вже можна поділити на деякі способи, такі як полювання облавні (загоном), полювання з прапорцями, полювання наганянням.

На пернату дичину та на пушного звіра я б відніс (умовно) до сезонного полювання.
                            Last edited by Baron; May 13th, 2015, 19:54.

Кометар

А даремно

Стаття 15. Способи полювання

Полювання може здійснюватися такими способами:

індивідуальне полювання;

колективне полювання;

колективне полювання з нагоничами (облавне полювання).

Кометар

Працюю...
                              X