Оголошення

Згорнути
Немає анонсів.

Сезон полювання 2014/15 (накази)

Згорнути
X
 • Фільтрувати
 • Час
 • Показати
Clear All
Нові повідомлення

 • Сезон полювання 2014/15 (накази)

  КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ УТМР

  ПОГОДЖЕНО: Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації
  19.05.2014 р.
  Підпис, печатка

  ПОГОДЖЕНО: Київське обласне та по місту Києву управління лісового та мисливського господарства
  30.04.2014 р.
  Підпис, печатка  НАКАЗ № 7-А

  23 квітня 2014 р. м. Київ  Про проведення полювання на пернату дичину в мисливський сезон 2014 року на території мисливських угідь Київського обласного мисливсько-рибальського виробничого об'єднання Київської обласної ради УТМР в Баришівському, Богуславському, Броварському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Макарівському, Обухівському, П-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищанському, Таращанському, Тетіївському, Яготинському районах
  Відповідно до Закону України "Про мисливське господарство та полювання"
  НАКАЗУЮ:
  1. Установити такі строки полювання: 1.1. Норця великого, качок ( крім гоголя, черні білоокої, савки, огара, нерозня, лутка, гаги звичайної, крохалів), лиску, курочку водяну, пастушка, куликів (крім кулика-сороки, кроншнепів, чайки, лежня, поручайника, крем'яшника, чорниша, перевізника, фіфі, баранця великого (дупеля), зуйків малого, великодзьобого, галстучника), голубів (крім голуба-синяка), на гусок: крім гуски малої (гуски білолобої малої), сіру, білолобу велику, гуменника - з 18-ї години 9 серпня до 23 листопада 2014 року включно, а на території водно-болотних угідь Київського обласного МРВО Київської обласної ради УТМР Канівського та Київського водосховищ - до 28 грудня 2014 року включно.

  1.2. На перепілку - з 2 серпня до 29 жовтня 2014 року включно, (для мисливців - власників собак лягавих порід і спанієлів з 2 по 9 серпня під керівництвом єгерської служби користувача угідь, за окремими відстрільними картками).
  1.3. На пернату дичину, вирощену на фермах і випущену в мисливські угіддя " під постріл " - з 2 серпня до 28 грудня 2014 року включно.

  2. Установити, що:
  2.1. Днями полювання є:
  - на пернату дичину - субота, неділя та середа, а для мисливців власників собак лягавих порід і спанієлів індивідуально, або групою мисливців (не більше 3-х чоловік) та за наявністю відповідних документів на собаку, додатковий день полювання - четвер;
  - на вирощену на фермах та випущену "під постріл" пернату дичину - усі дні тижня (за умови наявності спеціально відведених для цієї мети, наказом користувача мисливських угідь, ділянок) за окремими відстрільними картками;
  2.2. Полювання на пернату дичину проводити за відстрільними картками, у межах установленої пропускної спроможності угідь, з обов'язковою реєстрацією мисливців і обліком добутої дичини.
  2.3. Норма добування пернатої дичини одним мисливцем за день полювання не повинна перевищувати:
  норців великих - 2
  гусей - 3 куликів -10
  качок - 5 перепілок - 15
  лисок - 6 курочок водяних- 4
  голубів-10 пастушків-3
  Перната дичина, вирощена на фермах та випущена "під постріл" - не лімітовано.
  2.4. Полювання на ставках та риборозплідниках проводити у терміни та періоди доби, у відповідності з графіками та виробничими циклами рибних господарств.


  3. Заборонити:
  3.1. Проведення полювання на пернату дичину в лісових угіддях, а також розведення багать в пожежо-небезпечний період року.
  3.2. При проведенні полювання на пернату дичину знаходження в угіддях з нарізною зброєю та набоями для гладкоствольної зброї, споряджених кулями і шротом діаметром більше 5мм (№0000), (ст..20 Закону України "Про мисливське господарство та полювання").
  3.3 Проведення полювання на дичину, вирощену на фермах і випущену "під постріл", за межами спеціально визначених для цієї мети ділянок та без відповідних дозволів на добування, без присутності відповідальної особи користувача, угідь.

  4. Директорам господарств:
  4.1. Визначити пропускну спроможність мисливських угідь, узгодити її з державними підприємствами лісового та мисливського господарства та обласною державною адміністрацією.
  4.2. Забезпечити дотримання профілактичних заходів щодо сказу та інших небезпечних хвороб. Сезон полювання починати з дозволу головного державного інспектора ветеринарної медицини району згідно із Законом України "Про ветеринарну медицину".
  4.3. Забезпечити дотримання порядку обліку, видачі відстрільних карток та обліку добутої дичини.
  4.4. Видавати мисливцям відстрільні картки із обов'язковим зазначенням у них П.І.Б. мисливця, терміну та місця проведення полювання.
  4.5. У співпраці з Державними територіальними органами Міністерства охорони навколишнього природного середовища України, Державним агенством лісових ресурсів України та органами внутрішніх справ, забезпечити охорону мисливського фонду від браконьєрства, контроль дотримання мисливцями правил полювання, норм добування мисливських тварин та техніки безпеки та дотримання правил пожежної безпеки.
  4.6. З метою заохочення первинних мисливських організацій, спонсорів, мисливців, які на протязі 2014 року надавали практичну допомогу районним господарствам в проведенні біотехнічних заходів, виконанні господарських робіт, охороні та відтворенню мисливської фауни, надавати їм переважне право в придбанні відстрільних карток на пільгових умовах.
  4.7. Своєчасно довести до відома голів первинних організацій УТМР, зацікавлених державних органів та громадскості встановлені терміни та порядок здійснення полювання в мисливський сезон 2014 року.
  5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на головного мисливствознавця Київського обласного МРВО Київської обласної ради УТМР Шеіна О.В.


  Директор: В.Т.Щегельський
  Підпис, печатка
 • #2  Кометар

  • #3

   Дякую!
   в нас в районі на зайця не відкриють ну і правильно,

   Кометар

   • #4

    Будуть ще робити перетаксацію перед відкриттям на пушного.

    Кометар

    • #5

     У Тернопільській обл. теж 9-го відкриття.
     «Багатство не гріх, але дуже велика спокуса, якій небагато людей вміє опертися. Не дати спокусі здолати себе може тільки людина, котра вміє бути багатою — тобто здатна стати над грішми, не даючи їм над собою запанувати…»
     (с) Кардинал Любомир Гузар

     Кометар

     • #6

      Что-то у меня странное "предчувствие", что в Днепропетровской не откроют...
      Нарастающая раздражительность у матёрых самцов приматов - это биологический показатель нормы развития личности.(с) ruse chat

      ОТСТАНЬ, СТРАНА ОГРОМНАЯ!

      Кометар

      • #7

       Если начали открывать, значит и у нас откроют.

       Кометар

       • #8

        будем надеяться что откроют

        Кометар

        • #9

         Кометар

         • #10

          Повідомлення від Pathfinder Переглянути повідомлення
          Что-то у меня странное "предчувствие", что в Днепропетровской не откроют...
          Всем все откроют. Даже не сомневаюсь.
          www.idm.com.ua

          www.dream-voyage.com.ua

          Кометар

          • #11

           Повідомлення від Кодекс Переглянути повідомлення
           Всем все откроют. Даже не сомневаюсь.
           На дату поста посмотри... Кстати, "Предчувствие его не обмануло"(с)
           Нарастающая раздражительность у матёрых самцов приматов - это биологический показатель нормы развития личности.(с) ruse chat

           ОТСТАНЬ, СТРАНА ОГРОМНАЯ!

           Кометар

           • #12

            Повідомлення від Pathfinder Переглянути повідомлення
            На дату поста посмотри... Кстати, "Предчувствие его не обмануло"(с)
            Ты посмотри как годы летят!!! Я в шоке!
            www.idm.com.ua

            www.dream-voyage.com.ua

            Кометар

            Працюю...
            X