Оголошення

Згорнути
Немає анонсів.

Обмін контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання.

Згорнути
X
  • Фільтрувати
  • Час
  • Показати
Clear All
Нові повідомлення

Повідомлення від Редукс Переглянути повідомлення
    Володимире, все так, аж поки прокурор(назар іванович) не затребує квитанції ...
    Я давно помічав , що манія бюрократії не просто так - вона у людей , які боягузи до всрачки.
    sigpic

После прекрасного выстрела подойти к крупному лесному трофею , переломив ружьё , в котором золотом поблескивают гильзы благородного патрона - разве не в этом охотничье счастье ?.. (с) ruse chat .

Кометар

Повідомлення від Редукс Переглянути повідомлення
      Невдовзі до Вас зателефонують від назара івановича.
      Поцілуйте мене в сраку !
      sigpic

После прекрасного выстрела подойти к крупному лесному трофею , переломив ружьё , в котором золотом поблескивают гильзы благородного патрона - разве не в этом охотничье счастье ?.. (с) ruse chat .

Кометар

Чекайте дзвінка

Вы разговариваете на украинском? ... Зачем оно вам? (с) Кочуров Геннадий.

Кометар

Я завжди підозрював , що ти курка в душі ( курка - це донощик). Тепер ти для мене курка назавжди. Я розумію , що це був начебто жарт , але в цьому "жарті" добре видно твоє гниле нутро.
          sigpic

Кометар

Повідомлення від ruse chat Переглянути повідомлення
            Я завжди підозрював , що ти курка в душі ( курка - це донощик). Тепер ти для мене курка назавжди. Я розумію , що це був начебто жарт , але в цьому "жарті" добре видно твоє гниле нутро.
            О, на! - я Вам не дозволяв зі мною на ти! - хто Ви після цього?

Вы разговариваете на украинском? ... Зачем оно вам? (с) Кочуров Геннадий.

Кометар

Працюю...
            X