Оголошення

Згорнути
Немає анонсів.

Вы спрашиваете - и вам отвечают!

Згорнути
X
  • Фільтрувати
  • Час
  • Показати
Clear All
Нові повідомлення

• ruse chat
    розпочав тему Вы спрашиваете - и вам отвечают!

Вы спрашиваете - и вам отвечают!

Уважаемые форумчане , каждый из нас знает , что такое важный вопрос и как сильно хочется иметь сразу ответ !!!

И не просто ответ , а правильный , доскональный , без вирусов дезинформации и заблуждений.

Если эта тема будет актуальна , если охотники ( особенно начинающие !) будут задавать в ней вопросы , то я прошу вас следовать простым правилам этой ветки:

1. Не подшучивать над вопросом.
    2. Не рекомендовать поработать с поиском.
    3. Отвечать только строго по сути и только тогда , если точно уверен.

Спасибо !

А вы , господа интересующиеся - коллеги по увлечению , спрашивайте обо всем смело , не стесняйтесь , в этой ветке все будут равны и дружелюбны !

• cheshire
    відповів
    В этом году латэк привез тройник, все три ствола 12го калибра, один вариант был обычной длины, а вот второй очень напоминал "смерть председателя", но только тройник ))

Залишити коментар:

• KostyaR
    відповів
    Про это ружье было мнение, что если будет осечка и владелец быстро нажмет второй раз, а первый окажется затяжным, то может быть беда.
    Но как оно на практике, я не в курсе. Может они что-то придумали или рекомендации какие-то есть.

Залишити коментар:

• RGV
    відповів
    Повідомлення від ruse chat Переглянути повідомлення
    Колись читав про нього стaттю в мисливському журналі. Які враження ?
    Прикладистым оказалось для многих кто его брал в руки, а это были охотники с разным ростом и весом. Достачно тугой спусковой крючок и резкий бой. Думаю, что неплохая и более надежная альтернатива полуавтоматическому гладкоствольному оружию для охоты на утку, гуся и загонной охоты. По идеи есть возможность заряжать разные патроны, но как быстро и удобно можно найти нужный патрон на практике не применялось. Более существенно наверное можно сказать только после личной эксплуатации его в охотничий сезон на различных видах охот и по разным объектам охоты..

Залишити коментар:

• Alex M.P.
    відповів
    Повідомлення від Редукс Переглянути повідомлення
    Я чув про спеціальні вкладки якими обмежують ємність магазину.
    Дякую.
    Це повинна бути не просто знімна вкладка, яку хочу зняв, а хочу поставив у процесі.
    Це обмежувач, який встановлюється всередину магазину. Такий кілок сантиметрів 20 довжиною з п"яткою.
    Аналог шиферного гвіздка по формі.

Залишити коментар:

• ruse chat
    відповів
    Колись читав про нього стaттю в мисливському журналі. Які враження ?
    Last edited by ruse chat; October 26th, 2016, 10:04.

Залишити коментар:

• RGV
    відповів
    Я организовывал недавно охоту на фазана, ко мне приехал товарищ из Киева с МЦ255-12, ему кто то подарил..такое необычное ружье, держал в руках первый раз.
    http://weaponland.ru/publ/mc_255_20_...ver/10-1-0-614

Залишити коментар:

• ruse chat
    відповів
    А ще може бути так , що сам ствол довший , ніж 560 мм , але загальна довжина гвинтівки менша , ніж у карабіна із стволом 560 міліметрів...

Залишити коментар:

• ruse chat
    відповів
    Про неї часто пишуть "карабін". Я думаю , що поділ на карабін і некарабін досить умовний - у мого Блазера , наприклад , один із стволів 650 мм , але назвати його гвинтівкою мені в голову не приходить ; гвинтівка - це щось військове , з багнетом... Як у кіно про громадянську війну. Хоча в перекладах американських мисливських журналів часто пишуть "гвинтівка"...

Залишити коментар:

• ruse chat
    відповів
    Повідомлення від Редукс Переглянути повідомлення
    Дякую, за помпу пам"ятав.
    А от всі сучасні гвинтівки я вважав напівавтоматами.
    У Блазера , наприклад , взагалі немає жодної моделі - напівавтомата. І у Хайма... У світі нарізних мисливських напівавтоматів значно менше моделей , ніж карабінів з механічним затвором. В Росії навпаки , але там мисливська зброя - це все армійські переробки.

Залишити коментар:

• Редукс
    відповів
    Повідомлення від ruse chat Переглянути повідомлення
    В гладкоствольному карабіні МЦ 20-01 ...
    Про цю рушницю читав давно, але мені не згадується, щоб її називали карабіном.
    Гугл зараз мені підтвердив, що цю мцешку не можна відносити до карабіні оскільки ствол в неї 600мм, а в карабінів стволи 560мм і менше.

Залишити коментар:

• ruse chat
    відповів
    Повідомлення від Pathfinder Переглянути повідомлення
    о, у мене є така з таким магазином.
    Так , я про неї згадав - і написав...

Залишити коментар:

• Редукс
    відповів
    Дякую, за помпу пам"ятав.
    А от всі сучасні гвинтівки я вважав напівавтоматами. Профан.

Залишити коментар:

• Pathfinder
    відповів
    о, у мене є така з таким магазином.

Залишити коментар:

• ruse chat
    відповів
    В гладкоствольному карабіні МЦ 20-01 були магазини на 4 патрона. Теж не попадає під закон , бо там механічий затвор і перезаряджає мисливець після кожного пострілу.

Залишити коментар:

Працюю...
X