Оголошення

Згорнути
Немає анонсів.

Мораторій полювання на лося 25 років.

Згорнути
X
  • Фільтрувати
  • Час
  • Показати
Clear All
Нові повідомлення

Олег , так у них в Пентагон та в Білий дім на екскурсії водять і ще ніхто нічого не вкрав і не пронюхав - що нам рівнятися , у нас свої реалії !
    sigpic

После прекрасного выстрела подойти к крупному лесному трофею , переломив ружьё , в котором золотом поблескивают гильзы благородного патрона - разве не в этом охотничье счастье ?.. (с) ruse chat .

Кометар

Як взагалі можна говорити про оптимальну чисельність в ЗАПОВІДНИКУ ? Коли його територія повинна знаходитись в первісному стані , a чисельність встановлюється та регулються самостійно природним механізмами.

Реальний приклад: в період , коли масово народжувалися телята , вдарили незвично сильні морози , нове покоління виросло слабким і було майже все зачищено місцевими вовками впродовж першого року - так спрацював екологічний запобіжник зменшення чисельності оленя в майбутному від кволих батьків.
      Який вчений може наперед це все хоча б розписати - дай Бог , щоб вони роздивилися і описали те , що вже сталося.
      Last edited by ruse chat; February 8th, 2017, 08:58.
      sigpic

После прекрасного выстрела подойти к крупному лесному трофею , переломив ружьё , в котором золотом поблескивают гильзы благородного патрона - разве не в этом охотничье счастье ?.. (с) ruse chat .

Кометар

Забороняти так забороняти все. АЧС у 20 областях України, тобто кабана законно там добувати не можна. З точки зору ветеринарії безпечно популяція може існувати на заражених місцях через два роки з моменту припинення епізоотії. Отже, доки той кабан фактично з нуля відновиться пройде років 5, зважаючи на те, що чума ще триває. Єдине, за чим офіційно ще ходять у ліс, це козуля, за оленя мовчимо, там мізерні цифри.

Кометар

Я не проти ... Може хоч так би дебілам дійшло , що вже добили до ручки , адже попередня стадія "майже до ручки" без кінця не буває...
          sigpic

Кометар

Особисто я можу просто ходити в ліс шукати-дивитись диких тварин , мені це теж дуже цікаво...
            З наших звірів я не стріляв зубра , рись і ведмедя - так я і не хотів їх ніколи стріляти , не говорячи навіть про те , що це взагалі червонокнижні види , особливо рись ! ( Хоча в юності з двома бракошами якось на зубра збирався , але не домовились хто буде копати окоп ).
            Якби ведмедя в Карпатах було дуже багато , то мені цікаво пополювати , а коли він в Червоній книзі ...
            Last edited by ruse chat; February 8th, 2017, 09:08.
            sigpic

Кометар

Повідомлення від Vladimir Переглянути повідомлення
              Единственный минус, это теперь надо придумывать другой повод чтоб собраться раз в год всем форумом :). Кабана нет (АЧС), на лося мораторий....
              Та скільки завгодно тих видів полювання !
              На зайця підковою-котлом - 40 чоловік !
              На лисицю з собаками - 50 мисливців !
              На вовка - три туші коней, 10 снігоходів-квадриків, 20 джипів і 100 мисливців !
              На косулю - 20 мисливців із луками або гладка зброя з картеч'ю !
              В кінці-кінців можна собак на смітниках і звалищах стріляти, але не знаю хто таке організує, бо щось Субаріт зовсім зник...

Сумно...

Кометар

Повідомлення від Дядя Фёдор Переглянути повідомлення
                Єдине, за чим офіційно ще ходять у ліс, це козуля, за оленя мовчимо, там мізерні цифри.
                А гриби, а ягоди..? А фотополювання..? А просто посидіти чи пройтись... Зрештою все до того і йде... Стрілятимемо в тирі чи на стрільбищі, а полюватимемо з фотоапаратами...
                П.С. І дешевше буде...

Кометар

Странный какой то приказ, почему только лось и почему именно 25 лет, а не бобер в придачу например и 27 лет. Интересно как родился этот приказ и где, надеюсь что не в бане в заповеднике. А если по хорошему, то для восполнения популяции диких животных в Украине надо люстрировать всех охотников и после года обучения правильной охоте новых охотников нвыдать только им разрешение на охоту.
                  "Каждый человек имеет право на свободу убеждений и на свободное выражение их; это право включает свободу беспрепятственно придерживаться своих убеждений и свободу искать, получать и распространять информацию и идеи любыми средствами и независимо от государственных границ." ст.19 ВСЕОБЩАЯ ДЕКЛАРАЦИЯ ПРАВ ЧЕЛОВЕКА

Кометар

А всього-навсього , ще в 2004-му році , 40 км від центру Києва в ДЛМГ законне індивідуальне полювання з підходу (без супроводу єгера): козуля , кабан , олень , лось , вовк , лисиця , заєць , єнотовидка... Кого знайдеш , до кого підійдеш - того і вполюєш. Ходиш з ранку до вечора , а потім на годинку-півтори у засідку - на місце , яке вибереш сам !!!

Яка це була радість і задоволення: у вересні навкруги рик оленя і стогін лося ; пізно восени , коли опале листя м'яке від дрібного дощу , звірі ворушать їх своїми ратицями , залишаючи специфічні стежинки , а ліс весь прозорий ; взимку навкруги все біле , м'яке , всюди тихо , тебе дуже хвилюють передчуття і різноманітні свіжі сліди ; сікачі у калканах , олені і лосі в гуртах - можна з одного разу вийти на п'ять чи сім звірів , що стоять в сосняку ; дві-три козулі за ніч зроблять стільки набродів , що ти уявляєш їх більше десятка просто отам за кущами ; вовча зграя голодна і дуже активна , а лисиці в найчистішому хутрі , такі червоно-руді , аж полум'яні на іскристому від сонця снігу , що навіть шкода стріляти - тільки дивишся на цю чарівну пухнасту красу ...

І це все у великих переважно хвойних лісах , де можна пройти 25 км і не вийти на люди.

Так , я теж бачив , як закінчувалась наша "африка"...
                    Last edited by ruse chat; February 7th, 2017, 19:16.
                    sigpic

Кометар

Владиславе Івановичу, а, що коли я понесу одну Вашу фразу з повідомлення №69 для рецензування спеціалісту з української мови і літератури? - Ви не заперечуєте?
                      Яку фразу, не скажу.)

Вы разговариваете на украинском? ... Зачем оно вам? (с) Кочуров Геннадий.

Кометар

Будь ласка , не заперечую !
                        sigpic

Кометар

Повідомлення від Puhach Переглянути повідомлення
                          А гриби, а ягоди..? А фотополювання..? А просто посидіти чи пройтись... Зрештою все до того і йде... Стрілятимемо в тирі чи на стрільбищі, а полюватимемо з фотоапаратами...
                          П.С. І дешевше буде...
                          Переключайтесь на риболовлю.
                          Поки що мораторію немає.
                          Калюжу з рибою організую.

Кометар

От мені (це дуже суб'єктивно) риболовля не подобається тим , що там основне дійство приховане під водою і найцікавіше не видно ! Я з подібних причин достатньо швидко відмовився від полювання у сутінках , коли ти не бачиш навколо себе величні картини природи , де все відбувається.
                            Поночі все чорне , кабани чорні , ліс чорний , повітря чорне ; просто вистрілив і попав ( чи промазав)...

А зранку , коли вже світить сонце і через верхівки дерев видно небо , ходиш тихенько по зимовому лісі - і тут із срібно-білих кущів з'являється гурт кабанів: вони всі такі великі , чооорні й пухнасті , обсипані іскрами, а навкруги могутні темно-зелені сосни в снігу... Ти дивишся в захваті і забуваєш стріляти !

Стоїш і думаєш , яка красота !!!
                            sigpic

Кометар

А хто у всьому винен ? Система чохів !

Що вона створила ? Нічого !

А що вона зруйнувала ? Все !

Я б ще зрозумів , якби керівник мисливської галузі України , якийсь сучасний Шадура , сказав: "Мені байдуже критика чохів , чисельність у лісі росте , при державній системі МГ відстрілювали в рік 1000 лосів у країні , а зараз 9 000 відстрілюють - і така картина по всім видам мисливських тварин. А хто там конкретно відстріляв , Іван чи Степан - це мене не хвилює , з цим питанням до міністерства Соціальної справедливості йдіть !..".

Але ж і цього немає - популяції стагнують !!!

Система чохів - це та сама негативна приватизація , як заводів і фабрик , але про заводи зрозуміли ми швидше.
                              Як той горілчаний завод в Києві збанкрутував ( це тільки уявити! , коли за горілкою билися в чергах ) , бо давав в борг приватній фірмі всю свою продукцію , фірма не розраховувалася , а потім ця ж фірма збанкрутілий завод за гроші від його горілки купила.

Так і ці чохи , які все забрали і не створили нічого ! Це взагалі до останньої клітини негативна система ! Вони нікого до себе не пускають , одразу починають робити із лісу відгодівельний комплекс , із звірів напівсвійських тварин , а вчорашні трактоисти там все охороняють зі зброєю в руках , наче всі вони випускники поліцейської академії. Потім вони самі себе таксують ( це якби я завмагом сам собі переоблік робив) , пишуть , що хочуть , про звірів , знімають себе у кіно , одним словом - хазяйнують на всю катушку , поки раптом не кидають все і не тікають , як той Гречаний чи той Бакай...

Це просто грабунок народних багатств , просто не зразу ми це зрозуміли !

В Україні може жити така популяція лося , що відстрілювалось би 30 000 ліцензій на рік. Якщо з кожного добутого звіра 100 кг м'яса по 100 грн/кг , то це 300 000 000 грн на рік і 3 мільярди за 10 років.

А 3 мільярди сьогодні - це 100 000 000 доларів ! Ви бачили де небудь місце , щоб валялися такі гроші без охорони ? Так це тільки по лосю !.. А ще кабани , козулі , олені...

Козулі в Європі взагалі дають м'яса найбільше з мисливських тварин , бо тих козуль може бути аж чорно !
                              Last edited by ruse chat; February 8th, 2017, 12:09.
                              sigpic

Кометар

Я згоден з критикою ЧОХів, але давайте будемо справедливими, а що створив УООР за останні 25 років? Той самий 0,0. Лише продавав і продає відстрільні картки на неіснуючих тварин у нереальних об"ємах.

Кометар

Працюю...
                                X