Оголошення

Згорнути
Немає анонсів.

Мораторій полювання на лося 25 років.

Згорнути
X
  • Фільтрувати
  • Час
  • Показати
Clear All
Нові повідомлення

• Не знаю, з першого поста Редукс чітке відчуття "байки"))) чи то я "накручою" чи то вже просто таке відношення до того що він пише....
    «Багатство не гріх, але дуже велика спокуса, якій небагато людей вміє опертися. Не дати спокусі здолати себе може тільки людина, котра вміє бути багатою — тобто здатна стати над грішми, не даючи їм над собою запанувати…»
    (с) Кардинал Любомир Гузар

Кометар

• Олекса признайся, что просто анекдот вспомнил про то как венгерского разведчика в Ужгороде и польского разведчика во Львове выдали болтающиеся сзади парашюты Может это просто подготовленный автомобиль для охотничьей дачи вашего бывшего утмр
      "Каждый человек имеет право на свободу убеждений и на свободное выражение их; это право включает свободу беспрепятственно придерживаться своих убеждений и свободу искать, получать и распространять информацию и идеи любыми средствами и независимо от государственных границ." ст.19 ВСЕОБЩАЯ ДЕКЛАРАЦИЯ ПРАВ ЧЕЛОВЕКА

Кометар

• Ага, Гаррі, анекдот.)
        Вчора місце події обслідували користувачі МГ і працівники Держлісгоспу.
        Напевне сьогодні написали заяву в поліцію, бо буквально менше трьох годин назад бачив як урочищем до місця браконьєрства прослідувала слідча група з чотирьох поліцейських, один з яких жінка.
        Мені, щоб їх зустріти, плече в плече, не вистачило хвилини: повертався з рибалки, це 20 км від мого НП.

Вы разговариваете на украинском? ... Зачем оно вам? (с) Кочуров Геннадий.

Кометар

• Повідомлення від cheshire Переглянути повідомлення
          Ну да, как и написал редукс - получили 1000 грн штрафа, в истории впринципе все логично и даже по-закону, чего редукс возмущается?
          Мені закон не подобається.
          Тому, що тільки за повторне таке порушення зброю і інші знаряддя можуть конфіскувати, залежно від обставин. Потрібно було би прописати, що можна і при першому порушенні вдатись до конфіскації враховуючи обставини.

В околицях де відбувся інцидент, кілька гуртів кабанів і табун козуль в 25 голів, яких можна бачити вдень на засніженому ріпаковому полі.

Кометар

• Повідомлення від Редукс Переглянути повідомлення
            Ага, Гаррі, анекдот.)
            Вчора місце події обслідували користувачі МГ і працівники Держлісгоспу.
            Напевне сьогодні написали заяву в поліцію, бо буквально менше трьох годин назад бачив як урочищем до місця браконьєрства прослідувала слідча група з чотирьох поліцейських, один з яких жінка.
            Мені, щоб їх зустріти, плече в плече, не вистачило хвилини: повертався з рибалки, це 20 км від мого НП.
            Всё, теперь к вам с обыском прийдут.

Кометар

• Конечно при первом нарушении конфискацию! А гулять с охот собакой где будете, ведь нахождение в угодьях с собакой так же приравнивается к охоте, так собу в какой раз конфисковывать будем, в первый или таки во второй?
              Кто не врет, тот никогда не спал с тремя бабами одновременно.

Если охота на медведя окладом правильная, то это очень эмоционально и даже можно усраться. (с) ruse chat

Кометар

• Я ничего не знаю про правовой нигилизм, но очень сильно задолбали тупость и беспомощность, и как следствие из этих причин - решение большинства проблем !только! методом запретов, табу, повышением наказания и т.д.
                Кто не врет, тот никогда не спал с тремя бабами одновременно.

Если охота на медведя окладом правильная, то это очень эмоционально и даже можно усраться. (с) ruse chat

Кометар

• Закон поганий.
                  Чоловіка затримують серед ночі в засідці з гвинтівкою і "нічником".
                  Штрафують, зброю віддають, а він через місяць в цьому самому місці розстрілює стадо кабанів і козуль.

Кометар

• Единственный способ уменьшить браконьерство в Украине это увеличение благосостояния простых людей. Пенсия-800 евро, минимальная зарплата-1200 евро и т.д. по нарастающей. Обязательно люстрация старых охотников, пусть с новыми доходами ищут себе другую забаву...например, развивать водомоторный спорт.
                    "Каждый человек имеет право на свободу убеждений и на свободное выражение их; это право включает свободу беспрепятственно придерживаться своих убеждений и свободу искать, получать и распространять информацию и идеи любыми средствами и независимо от государственных границ." ст.19 ВСЕОБЩАЯ ДЕКЛАРАЦИЯ ПРАВ ЧЕЛОВЕКА

Кометар

• Гарі,ти реально віриш що переважно браконьєрать слабо забезпечені люди?
                      «Багатство не гріх, але дуже велика спокуса, якій небагато людей вміє опертися. Не дати спокусі здолати себе може тільки людина, котра вміє бути багатою — тобто здатна стати над грішми, не даючи їм над собою запанувати…»
                      (с) Кардинал Любомир Гузар

Кометар

• Та то він просто пише... Аби писати. У нього і лось в Україні ендемік...
                        sigpic

После прекрасного выстрела подойти к крупному лесному трофею , переломив ружьё , в котором золотом поблескивают гильзы благородного патрона - разве не в этом охотничье счастье ?.. (с) ruse chat .

Кометар

• То он дурню пишет. Дайте людям. Кто даст, с чего даст? В Польше средняя зарплата 750 евро. А он минимальную для Украины 1200 требует. Короче дурня дурная. Или как принято говорить популизм для токарей.
                          http://24tv.ua/ru/razmer_srednemesja...rafika_n552147

Кометар

• Бракон"єрять всі, порахувати хто більше - забезпечені чи ні неможливо. Як приклад, можу навести своїх знайомих з села, з якими починав полювати. З невеличкого колективу у 16 мисливців затятих бракон"єрів половина. Решта також не пропустить мимо козулю не посипавши її шротом, але ця половина цілеспрямовано полює або у сусідньому ЧОХу або в уорівській пустелі саме на козулю, бо її легше винести. Зайців б"ють скільки трапиться, як пощастить куницю - бо живі гроші. Полюють вдвох-втрьох, майже обов"язково з яким-небудь собачим ублюдком, причому у будь якій комбінації учасників. Якщо кабана то переважно більшою компанією, бо треба ж нагоничі. Всі вони не сидять голодні, середньостатистичні селяни різного достатку, з пошарпаними БМами та Іжами.
                            Інша категорія місцеві підприємці. Тут трапляються досить заможні екземпляри. Ці полюють частіше по одному-двоє, з приладами нічного бачення, карабінами та тепловізорами, переважно на кабана, рідше на лося. Вдень що ті що інші або скиглять "нічого немає, пустеля", або "чорно, як гною", в залежності від настрою.

Кометар

• У нас скрізь легальне полювання = браконьерка по перестрілу
                              Жодного разу за вже майже 30 років серед мисливців я не бачив таких, які б зупинились на нормованих 5ти качках.
                              Жодного разу не бачив, щоб голова первинного колективу когось журив за перестріл.
                              Єдиний випадок - колись по ночі секретар первинного колективу на місячній доріжці лупив качок після півночі, тоді як інші пиячили. І от вони розізлились і пішли піймали того, хто там стріляє.
                              Ну, голова відібрав у нього утмрівський квиток, а потім жбурнув у морду і так на тому усе і скінчилось.
                              Все це - наслідок того, що все навколо колгоспне, а значить нічиє. Жодного разу ніхто не подумав, що всі ці перестріли призведуть до значного зниження поголів"я.
                              І я особисто впевнений, що набільшу шкоду поголів"ю нанесли не тихі бракоші, а саме легальні мисливці перестрілами та напару все це з фейковими таксаціями, коли відкривають полювання за числьності нижче плінтуса, а потім легальній миливці тупо добивають те, що залишилось. Головний принцип: як не я, то хтось вб"є.

Кометар

• Олег, +100500
                                и добавлю.
                                Обычно егерем назначают главного браконьера на селе :). Потому что он знает об угодьях всё и о звере в них в частности.

Кометар

Працюю...
                                X