Оголошення

Згорнути
Немає анонсів.

Мораторій полювання на лося 25 років.

Згорнути
X
  • Фільтрувати
  • Час
  • Показати
Clear All
Нові повідомлення

• То Гарри зарплат комбайнера не знает)))))
    Врачу и учителю ..... Пока только мечтать приходиться))))....
    «Багатство не гріх, але дуже велика спокуса, якій небагато людей вміє опертися. Не дати спокусі здолати себе може тільки людина, котра вміє бути багатою — тобто здатна стати над грішми, не даючи їм над собою запанувати…»
    (с) Кардинал Любомир Гузар

Кометар

• Діло не в зарплатах, а в захланності , яка є вадою у значної частини нашого народу.....
      Причому у всіх сферах.... Он влада , не мають грошей? )))) Корито під носом)))).
      Так і комбайнерам ті кабани)))).
      «Багатство не гріх, але дуже велика спокуса, якій небагато людей вміє опертися. Не дати спокусі здолати себе може тільки людина, котра вміє бути багатою — тобто здатна стати над грішми, не даючи їм над собою запанувати…»

Кометар

• Понятно, чтобы лось переехал в Одессу, ему там надо сначала молодых лесов насадить, и температуру воздуха понизить.
        Он не верблюд, акацию жрать не будет..Поэтому его численность в районе Илличевской сосновой аллеи не появится..

Кометар

• Проблема еще в том, что сколько не дай денег комбайнеру, клепать лосей и кабанов с комбайна они не перестанут.
          Ну нету у них кайфа от золотого дымящегося рантового патрона, как не крути.
          Набили для білої шафи, продолжают бить на колбасу на базар. И им те лимиты и моратории
          до лампы. Пока не начнут садить, как в Беларуси, и показывать по всем "вражаючим" каналам, толку не будет.

Кометар

• +++++++

Кометар

• Я б давав 5 років за браконьєрство ! Якщо вдуматися , то це дуже тяжкий і цинічний злочин ...
              sigpic

После прекрасного выстрела подойти к крупному лесному трофею , переломив ружьё , в котором золотом поблескивают гильзы благородного патрона - разве не в этом охотничье счастье ?.. (с) ruse chat .

Кометар

• Не надо изобретать велосипед, есть опыт РБ, Польши, прибалтийских республик.
                Но самое главное - неотвратимость наказания. Тогда все появится, даже заяц с куропаткой.

Кометар

• З нашими суддями..? Прокурорами та мєнтами..? Справді віриш в це? Спочатку неминучість покарання має бути застосована стосовно них, аж тоді можливі зміни...

Кометар

• Та я про те і говорю!
                    Сам мораторій нічого не дасть, дасть тільки здорощання послуг ЧОХів.
                    За ризики, так би мовити..

Кометар

• Хитрюща бестiя - браконьєр. I шкiдлива бестiя - браконьєр.

Та проте й з ним боротися можна.

Повертаючись одного разу з охоти, зайшов я по дорозi до давнього мого знайомого

Максима Тудистрибни перепочити та молочком пiдкрiпитися.

Давно вже, рокiв чи не з п'ять, я Максима не бачив. Зайшов. У хатi сама

Максимова жiнка.

- Драстуйте, - привiтався я.

- Драстуйте! Давненько вас не чуть!

- Занiколилося, - кажу. - А Максим же, - питаю, - де?

- В оборi порається. Зараз увiйде!

- Чи не можна, - питаю, - у вас молочка?

- Е! Молочка?! "Не видоїли бичка!" - вiдповiдає Максимиха.

Здивувався я крiпко: така завжди привiтна жiнка i нате вам!

А вона до мене:

- Нема, - каже, - молочка! Коза корову з'їла!

- Як?

- А так! - каже.

Коли ось i Максим у хату.

Привiталися.

- Давненько, - кажу, - вас не бачив, Максиме! Мене робота не пускала, а ви ж у мiстi буваєте, чому не заходили? Ранiше було частенько навiдувались!

А жiнка од печi:

- Козу полював!

Я сиджу й нiчого не розумiю.

Максим махнув рукою:

- Та!

- Що таке, - питаю, - Максиме? Розкажiть!

- Три роки дику козу полював! - ще раз махнув вiн рукою.

- Три роки? Як це - "три роки"?

- А так.

- З рушницею?

- Та де там з рушницею!!

- Аз чим?

- З iзоляцiєю.

Та й розповiв менi Максим таку iсторiю:

- Пiшов я з рушницею в лiс, може, думаю, де зайця пiднiму. Вийшов на личакову поляну, зирк! - а передо мною, ну, не далi, як до комори, стоять двi й дивляться на мене. Отут у мене як затiпається! Не витримав: приложився - ббах! - одна на мiсцi! А друга втекла! Я бiжу до неї i свiту пiд собою не бачу! Прибiг, здiймаю череска, путаю ноги! А руки тремтять, а ноги тремтять! Нiчого й не бачу, нiчого й не чую! Коли хтось по потилицi менi як шарахне, так я своїм лобом об козинячий тiльки - лусь! А в очах огники тiльки - блись! блись! блись! Отямився, а передо мною лiсничий. Ну, далi самi вже знаєте: суд i три роки з iзоляцiєю!

- З iзоляцiєю та ще й без корови! Бо поки його три роки за козою носило, я й корову продала! Охотник! - додала з притиском Максимиха.

- I рушницi нема? - питаю.

- Та на лиху годину ота рушниця?! Як i пiду коли-небудь на козу, то тiльки з жiнкою i тiльки на Житнiй базар!

- Навчило одного браконьєра, - подумав я сам собi. Можна їх усiх, браконьєрiв, навчити, треба тiльки як слiд за це дiло взятись.
                      (с) Остап Вишня "Дика коза".

Кометар

• Елементарно.
                        ПрОцент від суми штрафу, і будуть один одного здавати. І єгеря будуть завзято працювати.
                        Так в Білорусії. Браконьер - вимираючий вид. Недовго до мораторія, щоб було дітям показати.

Кометар

• Дякую, Олег !
                          Як завжди, дуже влучно !

Кометар

• Повідомлення від Адриан Переглянути повідомлення
                            То Гарри зарплат комбайнера не знает)))))
                            Врачу и учителю ..... Пока только мечтать приходиться))))....
                            ага..я с луны не знаю, где, что и по чем не получают комбайнеры 36 000 евро в год, пенсионеры 9 600 евро, нянечки 14 400 в год..вы попробуйте
                            , а потоми посмотрим надо ужесточать сроки или нет.Я понимаю, что лавры джугашвили после октябрьской революции мешают жить нынешним, но уголовные сроки не повысят популяцию лосей. повторяю..в Украине лосей нет уже 200 лет. Мне нравятся восточные славяне за уголовные сроки обеими руками, а за повышения уровня жизни, то не поможет Апендицит в Одессе-300 долларов, роды- от 500 долларов, капельницы от 50 грн и т.д..медицина в Одессе уже давно платная
                            Last edited by RGV; February 13th, 2017, 18:29.
                            "Каждый человек имеет право на свободу убеждений и на свободное выражение их; это право включает свободу беспрепятственно придерживаться своих убеждений и свободу искать, получать и распространять информацию и идеи любыми средствами и независимо от государственных границ." ст.19 ВСЕОБЩАЯ ДЕКЛАРАЦИЯ ПРАВ ЧЕЛОВЕКА

Кометар

• Повідомлення від kentavr Переглянути повідомлення
                              Проблема еще в том, что сколько не дай денег комбайнеру, клепать лосей и кабанов с комбайна они не перестанут.
                              Ну нету у них кайфа от золотого дымящегося рантового патрона, как не крути.
                              Набили для білої шафи, продолжают бить на колбасу на базар. И им те лимиты и моратории
                              до лампы. Пока не начнут садить, как в Беларуси, и показывать по всем "вражаючим" каналам, толку не будет.
                              З приводу вчорашнього браконьєрство приїхали до мене гол. лісничий, лісничий, мисливствознавець, майстер лісу розпитати деталі. Виявляється забили браконьєри тієї ночі, як мінімум, козу, два кабани ...
                              Розповіли, що місяць тому назад в цьому ж урочищі, в заборонений день затримали порушників полювання, в арсеналі яких були: мисливська гвинтівка з прицілом нічного бачення: позашляховик обладнаний для траспортування продукції: висувний візок(з багажника), спеціальні гаки, пилки, ножі, автономний електроінструмент, пакувальні пакети, ...
                              Був складений адмінпротокол з накладенням штрафу близько 1000 грн. Вилучені речі, включно з гвинтівкою були повернуті порушникам, які виявились жителями одного з обласних центрів, а тут дачниками біля водосховища.
                              Напередодні трагедії в урочищі, в суботу, позашляховика бачили в околицях.
                              Як я зрозумів міліцією буде порушено справу по факту незаконного добування дичини ...

Вы разговариваете на украинском? ... Зачем оно вам? (с) Кочуров Геннадий.

Кометар

• а точно это были дикие природные кабаны, может пухнастики-мангалы?
                                "Каждый человек имеет право на свободу убеждений и на свободное выражение их; это право включает свободу беспрепятственно придерживаться своих убеждений и свободу искать, получать и распространять информацию и идеи любыми средствами и независимо от государственных границ." ст.19 ВСЕОБЩАЯ ДЕКЛАРАЦИЯ ПРАВ ЧЕЛОВЕКА

Кометар

Працюю...
                                X