Оголошення

Згорнути
Немає анонсів.

Мораторій полювання на лося 25 років.

Згорнути
X
  • Фільтрувати
  • Час
  • Показати
Clear All
Нові повідомлення

• Мораторій полювання на лося 25 років.

Сьогодні прочитав , що міністр екології та природних ресурсів України видав такий наказ.

Ну що ж , до цього йшло , в широкому розумінні ми всі винні в депресивному стані його популяції.

Називається : от і казочці кінець , а хто слухав - молодець ! Хто встиг законно пополювати , той пополював ( Andr , привіт ! ) , а іінші тепер під великим питанням.

Що це означає для наших мисливців :

1. Якщо мораторій не скасують , то закрилася ціла ера.
    2. Разом з нею почнуть відмирати великі калібри.
    3. Полювання на копитних буде дуже одноманітним.
    4. Олень сам ніколи не розмножиться - його потрібно завозити , а хто це буде робити ?
    5. Козуля ніякого впливу на якість і різноманітність полювання не має - її прсто б'ють в самий буденний спосіб.
    6. Тепер мангали наше всьо ( і то , якщо чума їх відпустить).
    7. Одна теоритична надія , що мораторій хоч трохи буде на користь і щось таки принесе.

А взагалі-то дуже сумно , оце ми , бляць , дохазяйнувалися з усіма цими чохами , УТМРами , екологічними службами , лісовими комітетами , міліцією , судами , законами про браконьєрство та іншим , що все разом на ділі виявилося просто гівном.
    Last edited by ruse chat; February 4th, 2017, 08:26.
    sigpic

После прекрасного выстрела подойти к крупному лесному трофею , переломив ружьё , в котором золотом поблескивают гильзы благородного патрона - разве не в этом охотничье счастье ?.. (с) ruse chat .

Щоб закон був відмінений, сумніваюсь. Думаю, буде зкоригований, адже є угіддя, де лося достатньо по єконормам, і коли він почне приносити збитки лісу, його переглянуть.
    Якщо буде кому..

Кометар

Я підтримую мораторій !

І я не думаю , що є такі угіддя , де лося достатньо. Його у нас навіть приблизно порахувати не можуть , пишуть "від 2 до 6 тисяч " ( це похибка в три рази ! )...

І то такі барахляні "еконорми" , як і все інше в мисливському господарстві. Хай ті еконорми поїдуть подивитись Фінляндію...
      Лось , на відміну від оленя , активно розселяється - він буде просто виходить з тих ділянок , де його вже достатньо. Йому простіше пройти 50 км і там залишитися на нових багатих кормах без конкуренції , ніж тупцювати на одному місці і намагатись харчуватися залишками після інших лосів. ( Вони і зараз з деяких осередків виходять , але їх швидко вбивають і розселення не відбувається). А от олень буде стояти , нікуди майже не піде , просто збільшуватиме гурти , але розселятися практично не буде.

Тому надія на лося правильна і загальноукраїнський затяжний мораторій ( якби виконувався ) теж правильний - як раз для того , щоб лось спокійно собі розселився. В моєму шкільному дитинстві лосі в Київ часто приходили , а навколо Києва так постійно жили і це не дивувало нікого...

А зараз у них "від двох до шести тисяч" , бляць ! Для чого вони там сидять , якщо лося навіть порахувати не можуть - це ж не їжаки , це ж величезна тварина !!!! При кількості 2 000 вже на кожному мусить бути електронний передавач з ЖПС !..

А вони , гниди , до цього часу роблять вигляд , що вірять тим папірцям із МГ , де про 6 000 написано.

А навіть якщо і 6 000 , то це вже катастрофа !
      Last edited by ruse chat; February 4th, 2017, 10:25.
      sigpic

После прекрасного выстрела подойти к крупному лесному трофею , переломив ружьё , в котором золотом поблескивают гильзы благородного патрона - разве не в этом охотничье счастье ?.. (с) ruse chat .

Кометар

Ще така дрібничка: я вже давно почав розуміти , що дев'ятка в Україні стає африканським калібром і майбутнє , на жаль , за патроном 8 mm...

Патрон .30-06 , звичайно , більш розповсюджений , але я про рантові...
        sigpic

Кометар

Буде в нас , як в тому анекдоті: на перше вода з капустою , на друге капуста без води , а на третє вода без капусти.

Таке майбутнє і в полюванні: мангали з вишки , мангали облавно і мангали в вольєрі.

Це як у селі заколять кабана - і дванадцять страв , але всі із свинини ...

А в Польщі ( я передачу дивився ) на кожного оленя племінна книга - уявляєте ? Тут у нас люди не знають , як їхнього прадіда звали , а то на оленя !..

Так це в Польщі , а що вже казати про справжню Європу !!!
          Last edited by ruse chat; February 4th, 2017, 10:36.
          sigpic

Кометар

Згідно вже класичного визначення Отрища "лось - це не заєць" ( я свідомо написав Отрища , бо Редукс такого б не втнув) , але я б і на зайця закрив !!!

Підхід має бути реалістичним: виїли , то тепер перепочиньте !!!
            sigpic

Кометар

Так ! Дохазяйнувалися " до ручки "...

Кометар

Сумно... Подвійно сумно бо живемо в країні кривих дзеркал і всякі прокурори та депутати з суддями продовжуватимуть стріляти лося не зважаючи на жодні мораторії. Так само і селяни бракоші в лісових нетрях... Сумно...

Кометар

це я тепер радію, що останньго не влучив! Хоча... бити їх все одно будуть, але ж без прикриття тим мізером, що був у лімітах!
                  Нарастающая раздражительность у матёрых самцов приматов - это биологический показатель нормы развития личности.(с) ruse chat

ОТСТАНЬ, СТРАНА ОГРОМНАЯ!

Кометар

Прочитав, що буде розроблена державна програма по відновленню популяції лося в Україні.
                    Хтось ще і грошей на цьому "заробить".

Кометар

Ми ще не усвідомлюємо всю глибину цієї події - ціла епоха скінчилася !

В дитинстві я замислювався над словами Джона Хантера із книги "Мисливець" , де він писав , що був свідком того , як закінчувалася дика Африка і як йому було сумно - теретично я здогадувався про що він , але по-справжньому зрозумів значно пізніше і особливо зараз відчув.
                      sigpic

Кометар

А я в той мораторій не вірю. Бересна як продавала так і продаватиме, як і більшість інших. Мангали видохли, косулі швидко скінчаться, а господарства ж жити хочуть, як сказав Едістович. В Білокоровичах як стрілчли "білоруських" так і будуть. Порядним господарствам він стане байдужим. Єдиний плюс що та кількість тварин що відстрілювалась офіційно лишиться жити. Для бракон'єрів.

Кометар

Отож...(((

Кометар

Я був свідком першого мораторію наприкінці дев'яностих - і він допоміг. Звісно , тоді було менше бардака і цинізма , але в мене надія все ж є...
                            Last edited by ruse chat; February 4th, 2017, 22:46.
                            sigpic

Кометар

Повідомлення від ruse chat Переглянути повідомлення
                              Я був свідком першого мораторію на прикінці дев'яностих - і він допоміг. Звісно , тоді було менше бардака і цинізма , але в мене надія все ж є...
                              А, что за мороторий был?

Кометар

Працюю...
                              X