Оголошення

Згорнути
Немає анонсів.

Ярослав Ягуар о своей работе на поприще охотничьего хозяйства.

Згорнути
X
 • Фільтрувати
 • Час
 • Показати
Clear All
Нові повідомлення

 • Ярослав Ягуар о своей работе на поприще охотничьего хозяйства.


  ( слева )
  Ярослав Ягуар. Радушно встречал нас в охотничьем хозяйстве " Надбужжя, что во Львовской области.Отличный специалист и широкой души человек, первый, кого мы не стесняясь, принимали за члена нашей команды. Провел отличную охоту, результативную. Его подчиненые - егеря и загонщики прекрасно делали свои работу на общее дело.
  У Ярослава колоссальный опыт ведения охотничьего хозяйства, он крайне принципиальный и честный охотовед!
  Больше бы таких и Украина охотничья стала бы другой- лучшей и богаче на зверя !!!
  Last edited by Максим Хубертус; September 20th, 2011, 16:23.
 • #2

  Так он с Саней работал ???? Я не знал....
  sigpic

  После прекрасного выстрела подойти к крупному лесному трофею , переломив ружьё , в котором золотом поблескивают гильзы благородного патрона - разве не в этом охотничье счастье ?.. (с) ruse chat .

  Кометар

  • #3

   Ярослав, что ты скажешь по весу кабана? Какого самого крупного секача добыли у тебя в хозяйстве?

   Кометар

   • #4

    Дякую за теплі слова в мій адрес. Можу сказати що за 8 років праці в мисливському господарстві (перших три роки полювання практично не проводились. в сезон було два-три полювання для власника господарства і його друзів "провірка в якому напрямку працює єгерська служба). З 2006 по 2010 рік в господарстві було добуто біля 800 голів кабана біля 600 голів козулі десяток оленів. Найбільший кабан в господарстві був добутий на загонному полюванні з гладкосвольної рушниці, сікач під триста кілограм, клики 3,5 см ширини і 32 довжини, я його добрав пострілом в голову з 10 метрів, після пяти попадань з кулі в грудну клітку він пройшов метрів 200 і заліг в сторону своїх слідів при підході до нього пробував звести рахунки слава богу рука не тремтіла і куля лягла прямо між очі. А так за сезон в середньому добували мисливці голів 30-40 самців вагою за 150 кг десяток за 200. Ну і враховуючи професіоналізм наших мисливців лягало до 50 хороших свиноматок від 80 до 150 кг. Цього сезону відкриття облавного полювання в "Надбужжі" закінчилося з результатом 2 кабани, не можу зрозуміти в чому причина.

    Кометар

    • #5

     Повідомлення від yaguar Переглянути повідомлення
     клики 3,5 см ширини і 32 довжини,
     Хорош секач!
     Приходилось видеть клыки 26 см длины, а тут...

     Кометар

     • #6

      Достойный трофей!!!!

      Кометар

      • #7

       Я особисто добув самця козулі грам напевно 700-750 точно не скажу не важив але що цікаво що на кожному розі по чотири відростки досить таки симетричні, одного разу попав самець в якого правий ріг нормальний а на лівому 13 відростків.

       Кометар

       Працюю...
       X