Оголошення

Згорнути
Немає анонсів.

Полювання з середини:"Стійка під островом", ... ".

Згорнути
X
  • Фільтрувати
  • Час
  • Показати
Clear All
Нові повідомлення

• Полювання з середини:"Стійка під островом", ... ".

Пробую ставити молоду вижлівку... слухняна, але вертлява, як усі діти.

Вкладення

Вы разговариваете на украинском? ... Зачем оно вам? (с) Кочуров Геннадий.

Что за название темы? Расшифруй.

Кометар

В назві темі допущена помилка. Правильно повинно бути так:"Полювання зсередини:"Стійка під островом", ... ".

Кометар

Вижлівці вже 9-ть місяців. Вчора були чергові польові "навчання". Ходимо, продовжуємо знайомитись з навколишнім.
        Якщо песик довго не виходить на очі, через кожні 16-ть хвилин двічі порскання:"Доб-у-у-дь! ....(5сек) Доб-у-у-дь!".
        Більше ніяких, категорично, спілкувань з гончаком під час пошуку допускати небажано.
        Також знайдено 6-ть постійник жировок зайця.
        Ну і гон по молоденькій лисичці.
        В кінці дня виклик рогом.

Кометар

Олексію, фотографії поганенької якості там були, але з якихось причин зникли.?

Кометар

Дякую, я знаю!
            З деяких пір там трохи не так, ... ускладнили. Вибираєм, заливаєм,... Самостійно, з контексту правої кнопки на зображенні, береться адреса зображення і монтується, знову ж таки, самостійно в відповідний тег.

Кометар

Олекса! Попробуй через этот сайт http://piccy.info/
              www.idm.com.ua

www.dream-voyage.com.ua

Кометар

Дякую, Михайле, ваша підказка дуже хороша, .... все як у старому доброму радикалі. Навіть швидше і краще.)
                Last edited by Редукс; July 22nd, 2013, 13:50.

Кометар

Гарику, як тобі мої дэвчата, подобаються?

Кометар

Повідомлення від Редукс Переглянути повідомлення
                    Полюю сам.
                    Такого корисного і пізнавчого полювання ще не було. Кількість робіт теж на висоті - три!
                    І всі різні за умовами: перша - чорнотроп і під дощем(коза); друга - почалась по чорнотропу, а закінчилась по білій стежині(10 см снігу) заєць); третя робота по мертвій пороші(20см) заєць). Добути не вдалося, що тішить подвійно! А А собачка працювала показово.
                    Коротко про кожну роботу молодої вижлиці.

- Козу підняла на моїх очах біля річки, вискочила прямо з-під носа гончої. Гон майже відразу пішов через річку і на мою радість вижлиця повернулась хвилин через 20. Таки я добився, що псинка "зрозуміла", що коза не її звір!

- Через пів-години почався снігопад і моя полювальниця ще по чорноторпу піднімає зайця, сліди якого сніг закидає за лічені хвилини. Гон стає слабшим та слабшим і замовкає зовсім - собака перестала чути запах ... Через годину Мавка знайшла мене, ... на шворку і направились додому.

- Йдемо лісом, снігу вже навалило ого-го! Йду, говорю з нею ... і рядом метра за півтора від мене з під дуба встає і котиться русак. Собачка спереду на шворці не бачить і не чує. Думаю, вже скоро вечір не буду рискувати, накликати на зайця. Але пройшовши метрів сто, передумав, вернувся назад і накликав гончу. Вона почала метатись туди-сюди, але запах взяла і з рідким голосом погнала... Потім голос почала віддавати дуже рідко - один раз на хвилину-дві, ніби добор. І так години зо дві... Рушниця в мене зачохлена, ... дивлюсь чимчикує прямо повз мене зайчик, а Мавка там далеко чую знов подала голос. Ну думаю, вона його загубила!
                    Хвилин через п"ять, на моє здивування, бачу чітко йде по сліду практично без голосу.
                    Ага! - зрозуміло, слабий запах на снігу, а вижлиця ще встигла адаптуватись на сніг від чорнотропу, запах на якому в рази сильніший.

П.С.
                    Стійка під островом - з цього нехитрого дійства традиційно починається полювання з гончаками.
                    Олегу, поправ назву теми Полювання зсередини: стійка під островом...
                    Дякую.

Кометар

Яка чудова фотографiя !!!! Мисливець дуже гарний , собаки також !!! Буду уявляти це фото при розмовах з Вами !!!!

Повідомлення від Редукс Переглянути повідомлення

sigpic

После прекрасного выстрела подойти к крупному лесному трофею , переломив ружьё , в котором золотом поблескивают гильзы благородного патрона - разве не в этом охотничье счастье ?.. (с) ruse chat .

Кометар

А що то у вас на плечах вісить ?
                        sigpic

После прекрасного выстрела подойти к крупному лесному трофею , переломив ружьё , в котором золотом поблескивают гильзы благородного патрона - разве не в этом охотничье счастье ?.. (с) ruse chat .

Кометар

Працюю...
                        X