Оголошення

Згорнути
Немає анонсів.

За ретриверов.

Згорнути
X
  • Фільтрувати
  • Час
  • Показати
Clear All
Нові повідомлення

Повідомлення від Baron Переглянути повідомлення
    Жалкую, що не було фотознімальної апаратури, коли місяць тому, залізла у воду при t=o10-12Cо і намагалась щось дістати звідти.
    А диван для неї, це як елемент (метода одного з тренерів ретриверів) у виконанні команди "місце".
    І, ще не вийшла з води?

Вы разговариваете на украинском? ... Зачем оно вам? (с) Кочуров Геннадий.

Кометар

Ні, тільки написала листа св.Миколаю, щоб подарував їй ласти та маску.

Кометар

Сейчас самое время для того, чтобы начинать потихоньку дрессировку на послушание.

От не дослухався до поради і вчора на обласних змаганнях по водоплавній "принесла" Д-ІІІ (72б) по качці. Якраз і слухняність підкачала. Але я не переймаюсь, тому що задоволений результатом і фактично "готував" її на районні випробування (це була її прем`єра і вона ще на бачила стільки людей і собак в полі одночасно ), а по факту приїзду розпочались обласні змагання.
        Так що є куди рости.

Кометар

Поздравляю!!! Д III - это тоже хорошо. Видал я ситуации, когда интерчемпионов снимали за непослушание. А тут на диплом наработали, значит сильных косяков не было!
          www.idm.com.ua

www.dream-voyage.com.ua

Кометар

Так я вполне доволен результатом. У моей подача 4+5, а у полевого чемпиона 4+4.

Кометар

Після дисципліни "пошук"..........

Кометар

Відбулось наше перше поле.........

Результат двох виходів: 4 крижня, 2 припутня та 1 горлиця.
                Подано все що добуто мною та на прохання мисливців знайдено в очереті ще 4 здобичі.

До виходу на полювання "знайомство" було тільки з лисухою.

Кометар

Працюю...
                X