Оголошення

Згорнути
Немає анонсів.

Правила Конкурса "Лучший трофей самца косули 2013.Большой Приз Hunterland".

Згорнути
Ця тема закрита.
X
Це закріплена тема.
X
X
 • Фільтрувати
 • Час
 • Показати
Clear All
Нові повідомлення

 • Правила Конкурса "Лучший трофей самца косули 2013.Большой Приз Hunterland".

  Правила Конкурсу.


  Мисливський сайт "Hunterland.com.ua" оголошує Перший український Конкурс серед елiтних мисливцiв на копитних "Кращий трофей самця косулi європейської 2013 року".

  Мета конкурсу - розвиток та поширення культури полювання.

  Трофеї будуть оцiнюватись за кiлькiстю балiв по системi SCI.

  Нагороди переможцям надає Дiм Зброї «Хубертус»,м.Тернопiль:

  Абсолютний переможець отримає Кубок «Св.Хубертуса»,а також:

  За Перше мiсце - бiнокль Zeiss Conqest HD 8x32.

  За Друге мiсце - мисливський рюкзак Blaser Canvas.

  За Третє мiсце - сумка для дичини Blaser.

  Початок Kонкурсу з моменту вiдкриття сезону iндивiдуального полювання на самця косулi 2013 р.
  Закiнчення Kонкурсу :25.08. 2013 р.

  Оголошення офiцiйних результатiв оцiнювання та визначення переможцiв :7-го вересня 2013 року.

  Мисливець для участi в Kонкурсi повинен бути зареєстрованим на форумi "Hunterland.com.ua" не пiзнiше 1 серпня 2013 року .

  Головний розпорядник змагання Рябченко Костянтин Iванович ( KostyaR ), який одноосiбно та остаточно врегульовує всi органiзацiйнi та спiрнi питання.

  Головний cуддя , official measurer of Safari Club International ( SCI ) Бердичевський Василь Iванович ( Василий Иванович ).

  Головний cуддя одноосiбно вирiшує питання допуску трофеїв до участi в Kонкурсi та оцiнює їх по системi SCI .

  Учасники можуть подавати запитання , пропозицiї та скарги на протязi всього часу проведення Kонкурсу до дня оголошення офiцiйних результатiв.
  Скаржитись на рiшення головного Розпорядника не дозволяється.
  Втручання в процес та результати одноосiбного оцiнювання Головним суддею заборонено .

  Всi запитання , пропозицiї та скарги повиннi бути написанi українською мовою та надсилатись офiцiйному Секретарю Конкурсу Пiдгорному Олександру Михайловичу ( Аlex M.P.) в його приватнi повiдомлення на форумi , в обов"язок i компетенцiю якого входить визначення ступiню вмотивованостi заяви або її цiлковите вiдхилeння.

  Достатньо обгрунтованi пропозицiї та скарги офiцiйний Секретар надсилає головному Розпоряднику для прийняття ним остаточного рiшення. Вердикти Головного розпорядника оскарженню не пiдлягають i обов"язковi для виконання учасниками та офiцiйними особами конкурсу.

  На результати оцiнювання скаржитись не дозволяється.

  Умови надання трофеїв для участi в Конкурсi будуть сформульованi Головним суддею в окремому Поясненнi.

  Участь у конкурсi безкоштовна.

  Фотографiї та необхiднi описи кожного трофея будуть представленi в окремiй темi до дати офiцiйного оголошення загальних результатiв оцiнювання.

  Бажаємо успiхiв в атомосферi чесних змагань !  ПОЯСНЕННЯ

  щодо прийняття трофею до участі в Конкурсі.


  Мисливець, який подає заявку на участь в Конкурсі, тим самим підтверджує, що трофей добутий в дикiй природi легітимно , згідно діючого законодавства та принципів етики полювання.

  1. Миливець, який здобув трофей, має надати фото (мисливець + добутий звір) на ел. пошту Головному судді [email protected] або самостiйно розмiстити його в спеціальній темі не пізніше, ніж через 3 дні з моменту добування.
  - фото має бути зроблене в польових умовах в місці, де добуто звіра.

  Фото, що не будуть прийнятi до реєстрації трофею в Конкурсі:

  - які зроблені в темний час доби з використанням штучних джерел освітлення.
  - які зроблені не в польових умовах (бази, подвір`я, автомобілі, приміщення, тощо).
  - які зроблені не естетично (мисливець «верхи» на добутому звірові, велика кількість крові, не прикриті великi рани, нутрощі назовні, звисаючий язик, тощо)
  - які зроблені після зняття шкіри з добутого звіра.


  2. З метою уникнути реєстрації трофеїв, добутих в попередні сезони, та для можливості ідентифікації трофею, поданого для оцінювання, Мисливець має надати Головному cудді на електронну пошту [email protected] технічні фото, а саме:

  - крупним дланом предмет, який підтвержує дату здобуття трофею (ракурс має бути таким, щоб було достеменно видно мисливця, здобутий трофей, а також той предмет, який підтвержує дату (примiрник журналу або газети , виписана ліцензія, тощо );
  - крупним планом трофей (роги звіра) з різних боків, а також анфас та зверху (мінімум 3 фото);
  - індивідуальні особливі прикмети, які можуть бути використані при індетифікації трофею (вищерблення, надломи рогу, особлива пігментація, тощо).

  3. Також Мисливець має надати Головному судді або в спецiальнiй темi інформацiю про місце (регіон, мисливське господарство) полювання, а також контакти особи - співробітника мисливського господарства (мисливствознавець, директор, власник), його телефон та П.І.Б, які в разі необхідності зможуть підтвердити факт полювання Мисливця в названих угіддях, дату полювання та факт здобуття звіра.

  При самостiйному розміщення фото (Мисливець+трофей) в спеціальній темі форуму вся технічна інформація та технічні фото мають бути надані на ел. почту Головного судді [email protected] в день розмiщення , але не пізніше ніж 3 дні з моменту добування.


  Що до представлення трофеїв для вимірювання (оцінки).

  Трофеї, що прийнятi до участі в Конкурсі, надаються Мисливцем для оцiнювання у вигляді черепа з рогами без нижньої щелепи (наявність зубів верхньої щелепи по бажанню Мисливця) в день пiдведення пiдсумкiв Конкурсу та визначення переможцiв.

  Череп та «розетки» рогів мають бути ретельно вичещеними від залишків шерсті та м’язових тканин, бажано відбілений (по можливості).

  Трофеї неретельно вичещині та такі, що мають неестетичний вигляд та/або запах, не будуть прийняті для вимірювання та рейтингового оцінювання.

  Черепи та роги, які оброблені різного роду фарбами та лаками не будуть прийняті для вимірювання та рейтингового оцінювання.


  4. Вимірювання для рейтингової оцінки буде здійснюватися по системі SCI.
  Для визначення Переможця Головним суддею може бути одноосiбно задіяна практика присудження додаткових (бонусних) балів.
  Last edited by Vik; April 4th, 2013, 13:58.
 • #2

  Сейчас проходит обсуждение проведения Конкурса "Лучший трофей самца косули 2013.Большой приз Hunterland".Подробности здесь http://hunterland.com.ua/showthread....%B7-Hunterland
  Last edited by Vik; April 2nd, 2013, 16:17.

  Кометар

  Працюю...
  X