Оголошення

Згорнути
Немає анонсів.

Косуля.Выбор патрона.

Згорнути
X
  • Фільтрувати
  • Час
  • Показати
Clear All
Нові повідомлення

• Не зовсім коректно полетіла, Юра.... Хоче, більш важкої кулі мій твіст, а з наявного тільки
    SIERRA Match King BTHP
    «Багатство не гріх, але дуже велика спокуса, якій небагато людей вміє опертися. Не дати спокусі здолати себе може тільки людина, котра вміє бути багатою — тобто здатна стати над грішми, не даючи їм над собою запанувати…»
    (с) Кардинал Любомир Гузар

Кометар

• Я бы советовал по косуле пристрелять самую тяжелую пулю из имеющихся в продаже. Иначе 223 шьет, бегают, и в весенней буйной растительности без собаки не найдешь, если упадет за 100-200 метров, даже при попадании по месту.
      А если честно, мой 223 гуляет только по лисе, по косуле после нескольких конфузов с 223-им беру с собой 30-06 с GECO PLUS 11.0 g/170 gr, и менять не собираюсь.

Кометар

• Повідомлення від kentavr Переглянути повідомлення
        А если честно, мой 223 гуляет только по лисе, по косуле после нескольких конфузов с 223-им беру с собой 30-06 с GECO PLUS 11.0 g/170 gr, и менять не собираюсь.
        Добре сказано !
        sigpic

После прекрасного выстрела подойти к крупному лесному трофею , переломив ружьё , в котором золотом поблескивают гильзы благородного патрона - разве не в этом охотничье счастье ?.. (с) ruse chat .

Кометар

• Звісно до вашого досвіду мені ого скільки ще стріляти , та неодноразово бачив конфузи і з 30 06 і у мене з 308 був...
          «Багатство не гріх, але дуже велика спокуса, якій небагато людей вміє опертися. Не дати спокусі здолати себе може тільки людина, котра вміє бути багатою — тобто здатна стати над грішми, не даючи їм над собою запанувати…»

Кометар

• Експансивні кулі бери.Наприклад "Winchester Ballistic Silvertip", або схожі. Тоді і бігати не буде... Правда буде ефект маленької гранати... Але це краще втраченого трофею.

Кометар

• Не уявляю причину конфузів з .30-06 по козулі , якщо правильна куля...

Може вниз стріляли ? Я колись добув одну без ратиці...
              sigpic

После прекрасного выстрела подойти к крупному лесному трофею , переломив ружьё , в котором золотом поблескивают гильзы благородного патрона - разве не в этом охотничье счастье ?.. (с) ruse chat .

Кометар

• По косулі у мене чудово працював 243 калібр. А бувало що і після 30-06 і 9,3х62 і після вісімки при попаданні по серцю пробігали майже 100 метрів... А от після Winchester Ballistic Silvertip в 243 ніхто нікуди не біг. Навіть заради цікавості пробував стріляти в шию. Ефект, ніби горло хтось перерізав ножем...

Кометар

• Не докінця розумію чому 223 повинен шити з правильною кулею.... Навпаки , куля б мала залишатись в туші віддавши усю енергію. На кулі з пустою полостю дивлюсь , адже при попаданні повинна б відділятися оболочка від свинцьового сердечника і розвалюватися ... Сам ж сердечник " тупий" и теж мав би добре деформуватись і розвалюватися.....

Кометар

• Адріане, бо не завжди попадаєш по місцю.

Кометар

• Юра я чудово розумію.... Не завжди і умови для пострілу ідеальні... Причину якраз шукаю чому не полетів мені обраний патрон.

Кометар

• Повідомлення від Адриан Переглянути повідомлення
                        Не докінця розумію чому 223 повинен шити з правильною кулею.... Навпаки , куля б мала залишатись в туші віддавши усю енергію. На кулі з пустою полостю дивлюсь , адже при попаданні повинна б відділятися оболочка від свинцьового сердечника і розвалюватися ... Сам ж сердечник " тупий" и теж мав би добре деформуватись і розвалюватися.....
                        Кулю потрібно в малому калібрі підбирати таку, яка максимально розкривається, але ні в якому разі не фрагментується. При надвисоких швидкостях куль 223 калібру завдання стоїть в тому, щоб при попаданні куля залишила максимум кінетичної енергії.
                        Тоді навіть при попаданні не по місцю звір ляже максимум через 100-200 метрів від тромбів крові, які запеклись від такого явища, як гідроудар. Це явище можна побачити при розбиранні звіра, мілкі судини будуть в "намисті" з запеченої крові.
                        А фрагментування працює добре в гладкі зброї великого калібру.
                        Одним словом, тобі потрібно шукати компроміс між допустимою дальністю стрільби і вагою кулі

Кометар

• Дякую за пораду.
                          Володя, я для себе визначив дистанцію для пострілу до 200 м .... Хоч на таку ніколи і не стріляю. Завжди намагаюсь підійти як можна ближче... З іншого боку з моєї практики , якщо брати полювання з підходу , то основна масса пострілів ведеться на 100-140 м. Звичайно стріляють і далі та в такому випадку пропадає сама суть підійти не поміченим. А в такому випадку для чого той постріл.

Кометар

• На таких відстанях підбирай найважчу кулю.
                            Але раджу пристріляти і легшу на 200-250 м.

Кометар

Працюю...
                            X