Оголошення

Згорнути
Немає анонсів.

Охота на зайцев.

Згорнути
X
  • Фільтрувати
  • Час
  • Показати
Clear All
Нові повідомлення

• С полем! Спасибо за рассказ.

Кометар

• Гена, спасибо!

Кометар

• ... Часа полтора прошло, пока побудили зверя. ...
        На моїх охотах задача в гончака значно складніша: побудка звіра виключно його робота, інакше звір добутий не зовсім правильно.
        Сьогодні вижлівці не вдалося побудити звіра.

Вы разговариваете на украинском? ... Зачем оно вам? (с) Кочуров Геннадий.

Кометар

• Повідомлення від Редукс Переглянути повідомлення
          вижлівці
          Вижлиці. Дякую.

Кометар

• Повідомлення від mikle Переглянути повідомлення
            Вижлиці. Дякую.
            Вы знаете украинский язык? Зачем оно вам? (с)

Кометар

• У суботу Юра з кумом та трьома помічниками виставили мені зайчика.
              Перший і останній за цей сезон паштєтний.
              Last edited by Moryak; January 30th, 2017, 11:42.

Кометар

• Результат полювання:

Кометар

• Смачний!
                  З полем!

Кометар

• Прочитав. Гарно написано , чітко і зрозуміло , як сам там був !

Кричать вони , бідні ... Я ще в юності гостро це відчував , але тоді висновок був трохи іншим: стріляти одразу і наповал ...

Зараз , звичайно , я цілком згоден з тобою !
                    sigpic

После прекрасного выстрела подойти к крупному лесному трофею , переломив ружьё , в котором золотом поблескивают гильзы благородного патрона - разве не в этом охотничье счастье ?.. (с) ruse chat .

Кометар

• Контрпример: я лично слышал неоднократно как кричит заяц с перебитыми лапами на большом расстоянии не от непосредственной угрозы и, более того, который потом уходил и его не добирали, потому что он сохранял ход, а "цепь" - это конструкция неповоротливая и она на такие штуки внимания не обращает.
                      Зайцев я видел не много, а очень много, а криков за всю жизнь слышал лишь несколько.
                      Только один из них - непоспредственная угроза: моя собака поймала подранка и уже когда взяла сильно зубами, вот тогда он и заорал. Остальных слышал в результате перебивания костей - это точно не страх, а дикая боль.

Кометар

• Можуть викликати крик обидві причини.
                        sigpic

После прекрасного выстрела подойти к крупному лесному трофею , переломив ружьё , в котором золотом поблескивают гильзы благородного патрона - разве не в этом охотничье счастье ?.. (с) ruse chat .

Кометар

• В 90-х в передаче об охоте, показывали охоту на зайца в одесской области. коллектив последнего зайца в сезоне брал живьём. Окружали зайца кругом из котла, круг сжимали и не давали ему пробежать между охотниками. Потом один выходил и брал зайца за уши, когда тот впадал в ступор, заяц не кричал.

Кометар

• Впродовж багатьох років мисливці моєї ПМО за сезон добувають приблизно одинакову кількість зайців. Цього року не виняток, якщо бути точним - 29 зайців. Полюєм на території 4-6 тисяч га.
                            На мою думку, це означає, що наступила "динамічна" рівновага: скільки прибуло - стільки й убуло.)

Кометар

• Повідомлення від Редукс Переглянути повідомлення
                              скільки прибуло - стільки й убуло.
                              ...Стільки й загуло.
                              sigpic

Кометар

Працюю...
                              X