Оголошення

Згорнути
Немає анонсів.

УТИНЫЕ ОХОТЫ. ОХОТА , КОТОРУЮ МЫ ВСЕ ЛЮБИМ.

Згорнути
X
  • Фільтрувати
  • Час
  • Показати
Clear All
Нові повідомлення

• Це тому, що не до сосни прикручено?

От я телепень. Тож можна качок живцем ловити, тільки б знайти ким заряджати.

Кометар

• Звісно ким ( це вже давно досліджено ! ) - собакою !!!
      sigpic

После прекрасного выстрела подойти к крупному лесному трофею , переломив ружьё , в котором золотом поблескивают гильзы благородного патрона - разве не в этом охотничье счастье ?.. (с) ruse chat .

Кометар

• Це , мабуть , переносна модель гамака під назвою "Комфорт" ! Турист цілий день несе його на собі в розібраному вигляді , а ввечері посеред поля складає і відпочиває...

Чомусь згадався анекдот: ідуть двоє по пустелі , один несе залізну клітку , а другий - бетонну шпалу.

- Навіщо ти клітку з собою несеш ?
        - Коли зустрінемо лева , то я в ній від нього закриюсь. А навіщо ти шпалу несеш ?
        - Коли зустрінемо лева , то я її скину - і мені буде легше втікати !!!...
        Last edited by ruse chat; September 5th, 2016, 10:42.
        sigpic

После прекрасного выстрела подойти к крупному лесному трофею , переломив ружьё , в котором золотом поблескивают гильзы благородного патрона - разве не в этом охотничье счастье ?.. (с) ruse chat .

Кометар

• Повідомлення від ruse chat Переглянути повідомлення
          Звісно ким ( це вже давно досліджено ! ) - собакою !!!
          К пуску готов!

Кометар

• Після місячної перерви вирвався сьогодні на полювання....

Прокинувшись десь о пів на шосту вийшов на вулицю і з досадою зрозумів що іде дощ... Отож зграя з вечора підготованих опудал сьогодні залишається в дома...
            Не поспішаючи доїжджаю до місця і вийшовши з авто прозріваю, вітер голову відриває.... От , думаю , поїхав))))).
            Та роблю зусилля над собою качаю човна і виходжу на воду.... Скільки я гріб проти вітру сказати важко та час тягнувся до безкінечності, дійшовши до каналів у плавні розумію що їх перекрило плавунами і пробитись на звичні мені місця не доведеться....

Знову на весла і хутко проти вітру у вершину я там теж інколи полюю. Вітер здіймався такої сили, що стягнув капюшон разом з шапкою... Подумав що я таки шалений))))...
            У вершині усі місця були зайняті і я перебивався тим що залишилось пройшовши ще з триста метрів по каналах проти клятого вітру.... Замаскувався ... Чекаю .. Не летить... Ось наче зграйка чирків навертала та та в останній момент різко розвернула.... Думаю от не фарт, так діла не буде уже 8 а я ще й на постріл не бачив... Тре прямувати до хати і теплого ліжка...
            Так і зробив тримаю напрямок до авто аж бачу по середині плеса сидить лисухи багато мабуть зо дві сотні... Вирішую підняти її на крило хай хоч хтось постріляє, мені не важко вітер жене мій "фрегат " як паперовий човник...

Тримаю напрям на них, а лисухи сидять уже й стріляти можна , а вони сидять.... І в один момент починають підійматись у мій бік майже в лоб.... Стріляю двічі - мимо.. перезаряджаю , постріли - знову мимо.... Хвиля так хилитає човном що я не те що прицілитись а в сторону дичини не можу зброю повернути нормально....
            А воно летить одне за другим.... З третьої спроби таки вибив я одну, другим ж пострілом я іншу амністував.... Повертаю голову, а перша не бачу де лежить така хвиля..... Переплив де упала , дивлюсь є... "Хорошо".)))))

Поки я курив мене прибило до комишу, вирішив я там постояти ще з пів годинки і не шукати ніяких нових місць.. Не прогадав....
            Упершись веслами випхав свого човна на плавун щоб не так хилитало і чекаю... З декілька хвилин налітає ще одна лиска , постріл, добута... Швиденько забираю її у човен і знову проти вітру в той комиш і паркуватись на плавун... зненацька налітає одиночна качка , першим "мажу" другим беру .... високо і в наздогін... Знову забирати поки бачу хоч приблизно де... І знову проти вітру....

Так я за 40хв години здобув сьогоднішню здобич... Була ще зграя над головою метрів з 10 яку я змазав , та декілька можливостей стріляти , які я не використовував свідомо щоб не згубити вже збиті трофеї....Ось таке полювання видалось сьогодні.....

П.С. В ранці мене облітало тому, що в ночі коли здійняло вітром шапку (двухстороння помаранчева і зелена) я одягнув її помаранчевою стороною в світ .... Добре що перевірив згодом....
            Last edited by Адриан; October 29th, 2016, 13:00.
            «Багатство не гріх, але дуже велика спокуса, якій небагато людей вміє опертися. Не дати спокусі здолати себе може тільки людина, котра вміє бути багатою — тобто здатна стати над грішми, не даючи їм над собою запанувати…»
            (с) Кардинал Любомир Гузар

Кометар

• Гарно..! Трішки садо-мазо, але гарно..!

Кометар

• Хороше фото.

Охота пуще неволи...

Про шапку посмішку викликає...
                sigpic

Кометар

• Молодець! Як там? "З плесом!" чи з чим? =)
                  Я до середини жовтня навіть не хотів їхати, а зараз, як на зло, то застуда, то роботи вище голови!!

Кометар

• Да, с шапкой то прикол)))
                    Я бы и не въехал.... Просто одна утка налетала ровно в бок и в один момент я увидел ее удивленные глаза... Хоть по сути заметить меня не должна была ... Я укрыл лодку камышем... Замаскирован был хороше.... Сразу понял что с шапкой что-то не то)))))
                    Last edited by Адриан; November 4th, 2016, 10:12.
                    «Багатство не гріх, але дуже велика спокуса, якій небагато людей вміє опертися. Не дати спокусі здолати себе може тільки людина, котра вміє бути багатою — тобто здатна стати над грішми, не даючи їм над собою запанувати…»

Кометар

• Сьогодні в другій половині дня вдалося вирватися на мої любимі полювання, це полювання на качку з чучелами та манками на річці Дністер в надії на перелітну качку та гусей ....погода просто шептала: поривчастий вітер 8 - 10 м /сек., та трошки зниження темпераури до 5 - 6 С., вранці був приморозок.... краще не придумаєш...
                      Приїхав, розкинувся,прблизно за годину пачався повільний рух... перелітка літала , але надто високо , правда кілька разів на манки велися пара - тройки гусей, одного вдалося добути. Вечірка була слабенька через розпочатий дощ....

Кометар

• Ай, молодець... А я протоптав річку смердючку без результату...

Кометар

• З полем Олесь!

Кометар

• З полем, Олесю!

Кометар

• «Багатство не гріх, але дуже велика спокуса, якій небагато людей вміє опертися. Не дати спокусі здолати себе може тільки людина, котра вміє бути багатою — тобто здатна стати над грішми, не даючи їм над собою запанувати…»

Кометар

• «Багатство не гріх, але дуже велика спокуса, якій небагато людей вміє опертися. Не дати спокусі здолати себе може тільки людина, котра вміє бути багатою — тобто здатна стати над грішми, не даючи їм над собою запанувати…»

Кометар

Працюю...
                                X