Оголошення

Згорнути
Немає анонсів.

УТИНЫЕ ОХОТЫ. ОХОТА , КОТОРУЮ МЫ ВСЕ ЛЮБИМ.

Згорнути
X
  • Фільтрувати
  • Час
  • Показати
Clear All
Нові повідомлення

• Напишу пару слов про субботний день охоты.
    С самого утра не заладилось , через этот перевод часов опоздали на минут 30 и приехав на место охоты понимали что утреннюю зорьку мы провтыкали. Мороз градуса три , свежо. Качаем лодки , берем подсадных и выплываем, уже совсем светло.....
    Хорошо видно большие стаи , что проносятся нам почти по головам, не стреляем , расставляем чучела....
    Утки тем временем идут толпами, стаи были по 20 - 30 голов.
    Пока расставили и спрятались хорошенько в камыш думали, что все можно собираться домой.....
    Тут пара уток летя на большущей высоте делает круг и на меня.... два выстрела ... промах .... товарищ тоже мажет.... снова налет и снова мимо...
    Что же за день такой... Неудобно стрелять , разворачиваю лодку.
    Минут 15 и снова налет штук 20 наверное, просто толпа , высоковато, выстрел и вот он первый красавец тряпкой в 5 метрах от лодки , второй к сожалению протягивает метров триста и падает в кукурузу на берегу, место я то за приметил , думал потом найду))))
    Летит пара , стреляю и утка падает, а селезень подранок.... разочарование, но это охота, всяко бывает.
    Еще табун и еще 2 выбито , ликую в лодке.... красота.

Товарищ тем временем тоже неплохо так стреляет.
    Было конечно и два досадных промаха между добытыми , но это хорошо что не подранки....
    В роди как и норма с тем что в кукурузе, собираемся и выплываем.....

Где то час я в кукурузе искал того селезня, весь в пыли и грязный, кошмар , кукуруза низкая еще и травой переросла, как я пожалел что соба своего не взял (не могу его в машине держать, а в мою резинку ну ни как)))), так и не нашел.

Да , про пороха черкану, подводит чего то нобель д 20 с понижением температур. Он меня подводил уже дважды , не понял я так почему но подранков многовато было, на эту охоту крутанул с 206s и ставил в паре с д20 , так вот снова с д20 два подранка

Еще отмечу что один селезень качек какой-то, "монстр", давно такого не стрелял, а может и впервые

О такая от охота получилась с в субботу с утра.

Вечером тоже не сдержался да и соба жалко стало, такими глазами обиженными на меня смотрел.... Стыдно! Поехал совсем в другую сторону на болота в разведку....
    По сравнении с утром утки видел меньше в разы но пролетала.
    Почти совсем стемнело и в ночной тьме я подстрелил одну, упала правда далеко, видел что утка а какая .... Впопыхах бегу чтоб направить Блица искать и проваливаюсь выше колен.... Ох и матерюсь , не хочу ни утки ни охоты , холодно , уже примерзать начинает иней....
    Не искал ее дальше, собу сказал пару ласковых что он не увидел где упала, покурил и пошел к машине, соб веревкой побежал за мной..... Иду ,вижу он куда-то отлучился, а я злой иду себе, 3 минуты он с уткой в морде прибегает, я офигел.
    Думал может с утра кто стрельнул, а он нашел, а нет, чирок горяченький!!! Кстати тоже огромный....

Вот так от поохотился я в субботу.
    «Багатство не гріх, але дуже велика спокуса, якій небагато людей вміє опертися. Не дати спокусі здолати себе може тільки людина, котра вміє бути багатою — тобто здатна стати над грішми, не даючи їм над собою запанувати…»
    (с) Кардинал Любомир Гузар

Кометар

• Эти выходные получились сильно сумбурные, и к сожалению не получилось выехать на охоту с нормальным настроением и так как хотелось.
      Но в субботу после обеда все таки удалось выскочить на 2 часика посмотреть есть ли утка в старых местах. И скажу Вам совсем не зря.
      Поначалу мазал безбожно, наверное сказывалось плохое настроение и нервы....
      Правда потом успокоился и чуть навоевал.
      Отвлекся наверное.
      Результат на двоих с товарищем

Плохо тел снимает ночью.....
      «Багатство не гріх, але дуже велика спокуса, якій небагато людей вміє опертися. Не дати спокусі здолати себе може тільки людина, котра вміє бути багатою — тобто здатна стати над грішми, не даючи їм над собою запанувати…»

Кометар

• Ого, з полем!
        А я у суботу тільки розставив чучела, як з очерету на нас з мисливознавцев виплили двоє....
        Вони то приплили на протокол, а мені полювання зіпсували.
        P.S. Ніжник В.В. обіцяв наступного разу безкоштовне полювання. :)

Кометар

• У мене на останньому полюванні на качку взагалі як в коміксах вийшло. Сиджу на березі невеличкої річечки, собака поруч крутиться... Берег кам'янистий, великі каменюки вкриті травою... Смеркає... І тут налітає довгоочікуваний крижень. Я вскидую рушницю і роблю крок в сторону... Попадаю на схил мокрого каменю, ковзаю, випускаю дуплет в порожнє небо, лежу..., надомною морда суки лиже мене... Встаю і чекаю дальше. Уже дуже стемніло і тут низенько над водою пролітає крижак. Я вскидую рушницю, але моя собацюра його першою помітила і кидається у воду. Крижак робить прощальне кря, кря і зникає в темноті... Все, "льот" закінчився.., чалапаю до машини...
          Last edited by Puhach; December 8th, 2015, 11:09.

Кометар

• Ось так сьогодні закрився по качці....

Цікавий був сезон є що згадати.
            Ну нічого, будемо чекати майбутнього року

Кометар

• з полем, Адріане!

Кометар

• Открылся и я в этом сезоне ....
                Как-то так затянула работа что даже патронов не успевал накрутить, в субботу с утра докручивал с малым.
                Приехали на место в 14.00 пока палатку, пока по псят, пока лодки уже и 15.40... и какая-то "лядь" начала стрелять раньше... На воду ушли уже во время повсеместной стрельбы....
                Так и до запланированного места не дошли , отойдя метров 300 от лагеря стали под единственным свободным кустом 5 лодками вместе, терять то нечего)))
                Правда первым же выстрелом я добыл лысуху.... Но на этом старт и закончился.... Продолжили праздновать прям на лодках, а дальше поехали готовить вкусности , шутили, смеялись не спали вообще, но я сделав усилие над собой в 4.30 утра таки пошел на воду....
                Ух как оказалось тяжело дойти до места, или усталость, или отвык... ))))
                Придя на место в как только начало светать промазал несколько уток, (все стоя старался стрелять с резинки 210 в длину ) Потом развернул ее правильно, присел и охота началась))))
                Утки уже к тому времени летали высоковато и осталось довольствоваться пролетами лысухи.
                Поохотившись часик пошел на берег, быстрый сбор и снова на работу....
                Вот так на скорую руку удалось зафиксировать результат.

Кометар

• С полем!

А то я уже думал, что никто из форумчан по перу не открывался. Отчетов ноль!
                  www.idm.com.ua

www.dream-voyage.com.ua

Кометар

• Повідомлення від Кодекс Переглянути повідомлення
                    С полем!

А то я уже думал, что никто из форумчан по перу не открывался. Отчетов ноль!
                    Та то я так наскоком.... Если бы Артур с Польши не приехал тоже не поехал бы....

Кометар

• А я таки впервые за несколько лет не поехал. Что-то охота пропала.

Кометар

• Повідомлення від Дядя Фёдор Переглянути повідомлення
                        А я таки впервые за несколько лет не поехал. Что-то охота пропала.
                        Надо заставлять себя. Я заставил и не жалею, давно такого позитивного настроения не было.

Кометар

• І я був. Мед горілку пив, по губах текло, а в рот не попало... Жодного реально шансу добути птицю у мене не було. Мисливців більше від качок.., а качок не багато... Зате старих друзів побачив і собачка потішила. Дістала з води пару качок інших мисливців. Першу практично в руки подала, а наступні тільки на берег. Дальше інтерес до птиці у неї пропадає... Будемо працювати...

Кометар

• В шкільні роки, пам'ятаю, пішки біг вранці 5 км до двоюрідного брата щоб піти з ним на полювання, і куди воно все ділось?

Кометар

• На відкриття (воно в нас відбулось 13.08) навіть не брав рушницю. Займався розвозом на номера і збором на базу своїх гостей, які прибули на відкриття по перу та приготуванням святкової вечері.
                              А от сьогодні, з ще трьома друзями, поїхав пополювати припутня. Таким полюванням, до кінця вересня, займаюсь, зі змінним успіхом, вже на протязі 5-ти років. Сьогодні був досить вдалий день, хоч дещо спізнились з прибуттям в поле (робочий день).
                              Попередньою підготовкою до полювання був мониторинг сільгоспвиробників - хто де що сіяв. На сьогоднішнє полювання вибрано поле, на якому ріс горох і його саме зібрали декілька днів тому.
                              Приїхали на місце близько 16-ї годині. Припутень вже великими "гронами" сидів на проводах ЛЕП. Розставляння опудал та "голубиного магнита" зайняло хвилин 10. Визначили стрілецькі номера, замаскувались та почали чекати підльоту дичини. Очікування виявилось не довгим. Стріляли всі, нальоти були з різних сторін - тільки пильнуй. Підсумок полювання - 15-ть припутнів та одна горлиця. правда два з яких знайти не вдалось, тому як були без собаки (це вже інша та доволі сумна історія).
                              Ваш покірний слуга відзначився результатом вісім припутнів та горлиця.
                              Стрільбу вів набоями спорядженими шротом №7(РІО 24 гр) та №7(РІО 28 гр в конт). Все не можу переконати своїх друзів перейти на мілкий шрот (вони нижче п'ятого номера не опускаються ). Намагаюсь переконати власним прикладом та влучністтю (мною потрачено 19-ть набоїв, в інших стрілків дещо більше).

Наша диспозиція:

Трофеї:

Кометар

• Барон, з полем!

Вчора теж вирвався. Якось з кожним роком робляться постріли, які запамятовуються надовго. На відкриття (вже в неділю вранці) в мене був дуплет. Зайшов на плесо, підняв крижня. Першим пострілом збиваю, і все якось вже рефлекторно: очей не зводжу з місця падіння, переламую стволи щоб дозарядитись, бачу підйом ще однієї крякової - зарядити не встигну, закриваю стволи, другим патроном теж влучаю. І дві качечки на тороках.

А вчора вирвався теж на полювання. Дружина з сином теж напросились.
                                Вчорашнє полювання теж запамятається, чи не на все життя. За дві години взяти денну норму відстрілу.... В мене не те щоб такого не було, мені взагалі ще не щастило хоч за весь день добути п'ять крижнів!! І, що цікаво, дві завершальних - одним пострілом....

Кометар

Працюю...
                                X