Оголошення

Згорнути
Немає анонсів.

Вовк, спогади...

Згорнути
X
  • Фільтрувати
  • Час
  • Показати
Clear All
Нові повідомлення

Повідомлення від Pathfinder Переглянути повідомлення
    Главный спец по волкам оценивает трофей

Професор...

Кометар

Нарастающая раздражительность у матёрых самцов приматов - это биологический показатель нормы развития личности.(с) ruse chat

ОТСТАНЬ, СТРАНА ОГРОМНАЯ!

Кометар

О , це фото на базі я пам'ятаю: це тоді , коли деякі вислоалювали скептицизм і не хотіли збиратись ...
        sigpic

После прекрасного выстрела подойти к крупному лесному трофею , переломив ружьё , в котором золотом поблескивают гильзы благородного патрона - разве не в этом охотничье счастье ?.. (с) ruse chat .

Кометар

Нарастающая раздражительность у матёрых самцов приматов - это биологический показатель нормы развития личности.(с) ruse chat

Кометар

А який це рik ?
            sigpic

После прекрасного выстрела подойти к крупному лесному трофею , переломив ружьё , в котором золотом поблескивают гильзы благородного патрона - разве не в этом охотничье счастье ?.. (с) ruse chat .

Кометар

2012

Кометар

Друзі, на його місці мав бути я!))))

Кометар

Дякую !
                  sigpic

Кометар

Повідомлення від Moryak Переглянути повідомлення
                    Друзі, на його місці мав бути я!))))
                    "Напьешся - будешь"(с) из к/ф "Бриллиантовая рука"...

Кометар

Приємні спогади і веселі коментарі до фото

Кометар

Повідомлення від Pathfinder Переглянути повідомлення
                        Треба збиратись...

Бо це ж спомини на все життя!

Хоч на гриби, хоч на ягоди... хоч на дрова...
                        Чесно кажучи, була така думка, організувати і зібратися на 18-19 лютого, в Новгород-Сіверському, в будь-якій кількості, зробити все несподіванно і спонтанно.
                        Але...
                        Як завжди, життя вносить свої корективи...думав за пару днів нежить пройде, але пішов кашель і вчора почав приймати антибіотики, бо в мене воно все швидко опускається в легені і тоді запалення.
                        Так що, друзі, будемо вже якось планувати іншого разу !

Кометар

!8-19 лютого почнеться вже весна. А з ночі сніг з настом буде так тріщати, що його вже не обійдеш.

Кометар

Повідомлення від Серёга Переглянути повідомлення
                            Чесно кажучи, була така думка, організувати і зібратися на 18-19 лютого, в Новгород-Сіверському, в будь-якій кількості, зробити все несподіванно і спонтанно.
                            Але...
                            Як завжди, життя вносить свої корективи...думав за пару днів нежить пройде, але пішов кашель і вчора почав приймати антибіотики, бо в мене воно все швидко опускається в легені і тоді запалення.
                            Так що, друзі, будемо вже якось планувати іншого разу !
                            Щось ти часто хворієш, особливо на респіраторні.
                            Можу порадити дієвий рецепт для всією сім"ї, вже випробуваний часом і сім"ями друзів, для підняття імунітету.
                            Боброву струю "предлагать" не буду.

Кометар

Повідомлення від kentavr Переглянути повідомлення
                              Щось ти часто хворієш, особливо на респіраторні.
                              Можу порадити дієвий рецепт для всією сім"ї, вже випробуваний часом і сім"ями друзів, для підняття імунітету.
                              Боброву струю "предлагать" не буду.
                              Советуй! В этом году очень актуально!

Кометар

Повідомлення від kentavr Переглянути повідомлення
                                !8-19 лютого почнеться вже весна. А з ночі сніг з настом буде так тріщати, що його вже не обійдеш.
                                Так, всі думали, що вже весна, а то лише було 50-е лютого 2013-го року
                                На перші вихідні березня - морозець і сніжок ніби...
                                А тоді, коли Юра-Моряк базу охороняв, стільки шуму наробили, що годі і думати було про вовків
                                До речі, і цього року дні майже співпадають із датою.

Кометар

Працюю...
                                X