Оголошення

Згорнути
Немає анонсів.

8 березня 2017 року. З святом !!!

Згорнути
X
  • Фільтрувати
  • Час
  • Показати
Clear All
Нові повідомлення

• 8 березня 2017 року. З святом !!!

Сьогодні виповнився 21 рік моїй улюбленій Поні Хоробре Сердце !!!

Я бажаю їй міцного здоров'я - це головне , що Поні потрібно !!!

За все життя ця кішка жодного разу не злякалась нікого , хоча бачила немало жахливих істот ...

Вона для мене просто взірець і еталон сили духу. Яскравий доказ того , що характер - це головне.

При вазі 4 кг вона 21 рік живе , як вільна тигриця - жодного дня не було нікого над нею !
    Я їй тільки здоров'я бажаю !!!

З святом , наше диво пухнасте !!!

Last edited by ruse chat; March 9th, 2017, 11:13.
    sigpic

После прекрасного выстрела подойти к крупному лесному трофею , переломив ружьё , в котором золотом поблескивают гильзы благородного патрона - разве не в этом охотничье счастье ?.. (с) ruse chat .

sigpic

После прекрасного выстрела подойти к крупному лесному трофею , переломив ружьё , в котором золотом поблескивают гильзы благородного патрона - разве не в этом охотничье счастье ?.. (с) ruse chat .

Кометар

Я подарував їй квіти іриси , сподіваюся вони будуть смачні !..
      sigpic

Кометар

https://m.youtube.com/watch?v=ZlMbU5XT7Z8
        «Багатство не гріх, але дуже велика спокуса, якій небагато людей вміє опертися. Не дати спокусі здолати себе може тільки людина, котра вміє бути багатою — тобто здатна стати над грішми, не даючи їм над собою запанувати…»
        (с) Кардинал Любомир Гузар

Кометар

Невже шаленіє від них?

Кометар

Last edited by ruse chat; March 9th, 2017, 11:01.
            sigpic

Кометар

Характер
              https://www.facebook.com/videopro.pu...3312779604456/

Кометар

Так ! Візьміть росомаху , чи медоїда або того тасманійського чорта - там немає на що дивитися , але їх всі тварини бояться !
                sigpic

Кометар

Працюю...
                X