Оголошення

Згорнути
Немає анонсів.

Жарти, анекдоти...

Згорнути
X
  • Фільтрувати
  • Час
  • Показати
Clear All
Нові повідомлення

• — Что вы сегодня можете посоветовать из коктейлей?
    — Сегодня наш коктейль дня — "Максимум три"!
    — Это как?
    — Ну смотрите... берем один фужер вина... второй... максимум три, и вливаем в кастрюльку. Потом берем один стакан пива... второй... максимум три, и вливаем туда же. Потом берем одну стопку водки... вторую... максимум три, льем в кастрюльку. И, наконец, берем один бокал коньяка, второй... максимум третий, вливаем, все немного подогреваем. Потом выпиваем один стакан коктейля... два... ну максимум три. Потом встаем и делаем шаг, два, ну максимум три

Кометар

• Ранок 22 червня 1941 року. На березі Дніпра в Києві сидять з вудками українець і єврей... Тут раптом бомбовози , оголошення по радіо - війна !!!..

Єврей каже:
      - О Боже , це ж війна , які ж тепер у мене великі проблеми: пакуй речі , наймай десь вантажників , шукай вагон для сім'ї і меблів , щоб їхав в Ташкент , там треба якусь овочеву базу знайти для роботи , бо це ж війна , це не жарти...
      Українець і собі:
      - Так ! В мене тепер теж великі проблеми !..
      А єврей йому:
      - Ой , я вас умоляю , які там у вас проблеми : взяв гвинтівку - й на фронт !
      Last edited by ruse chat; March 18th, 2017, 12:56.
      sigpic

После прекрасного выстрела подойти к крупному лесному трофею , переломив ружьё , в котором золотом поблескивают гильзы благородного патрона - разве не в этом охотничье счастье ?.. (с) ruse chat .

Кометар

• Перший раз в житті почув сумний анекдот.

Єлисеєвський гастроном оголосив , що завтра будуть продавати чорну ікру. Зранку зібралася черга. Довго стоять... Виходить завідувач рибним відділом і оголошує , що ікра буде , але євреям продавати не стануть - євреї побурчали і пішли. Втомлені люди далі чекають ! Після обіду знову виходить завідуючий , обіцяє почати продаж ікри , але ветеранам ВВВ її відпускати не будуть - продаватимуть лише ветеранам Громадянської війни і лише тим з них , хто має вчену докторську ступінь...

Всі люди обурено розійшлися , а один дідусь сперся на прилавок й чекає...
        Ввечері виходить завідуючий:
        - Дідусю , ви що , ветеран Громадянської війни ?
        - Так. Маю два ордени Червного прапора.

- А ви хіба доктор наук ?
        - Так , доктор , професор , завідував кафедрою...

- От ти Боже , ну прошу зайти в мій кабінет !

Дідусь і завідуючий заходять до кабінету , дідусю приносять чай , бутерброди , цукерки , і завідуючий говорить:

- Розумієте , шановний , ніякої ікри не було - це просто ідеологічна акція для західних ЗМІ , щоб вони бачили , що у нас буває ікра для людей ...
        - Та я розумію , але ж мені прикро , чому євреїв першими відпустили ?!!
        Last edited by ruse chat; March 18th, 2017, 12:58.
        sigpic

После прекрасного выстрела подойти к крупному лесному трофею , переломив ружьё , в котором золотом поблескивают гильзы благородного патрона - разве не в этом охотничье счастье ?.. (с) ruse chat .

Кометар

• Коли я його почув , то згадав , як у мене в магазині в довжелезній черзі за цукром чоловік із Боярки від голоду втратив свідомість... Коли швидка привела його до тями і поїхала , то я так само годував його в кабінеті...
          sigpic

Кометар

• Молодая стройная брюнетка Соня обратилась к своему врачу Эпштейну с тревогой о том, что из двух черных точек, появившихся на внутренней поверхности её бёдер, разовьётся некроз.
            Эпштейн осмотрел её, выписал мазь, успокоил, сказав, что ничего страшного, только когда она уходила, он спросил её:

— А Ваш, Соня, любовник случайно не цыган?
            — Цыган, а откуда Вы знаете?
            — Скажите своему цыгану, шо его серьги таки не золотые!

Кометар

• Можуть бути золотими , якщо у Соні хвора печінка...
              sigpic

Кометар

• Земледелие и скотоводство были славянам хорошо известны, поэтому они ими не занимались. Торговать славяне не умели, а тех, кто умел - били. Теперь кого били, заставляют славян заниматься земледелием и скотоводством.
                "Каждый человек имеет право на свободу убеждений и на свободное выражение их; это право включает свободу беспрепятственно придерживаться своих убеждений и свободу искать, получать и распространять информацию и идеи любыми средствами и независимо от государственных границ." ст.19 ВСЕОБЩАЯ ДЕКЛАРАЦИЯ ПРАВ ЧЕЛОВЕКА

Кометар

Працюю...
                X